Дельта про актуальність технологій  сьогодні та розвиток українського ринку

Познайомимось?

Дельта – одна з найбільших компаній з продажу сільгосптехніки, вантажних автомобілів, електроавтомобілів тощо. А саме компанія К24, одна із частин групи компаній, була створена для продажу нової сільгосптехніки, в першу чергу це були імпортовані з Китаю трактори ЮДО. Також, Дельта є офіційним дилером торгових марок Дієчі та Доміноні.

Діяльність компанії пов’язана, перш за все, зі сферою агровиробництва, логістики, міжнародних зв’язків, виробництва технологій, IT. 

У компанії є 2 локації: у Черкаській та Київській областях, а у Львові та в Молдові є наші автосалони. Ще, Дельта веде активні міжнародні відносини та певний час експортувала техніку за кордон. 

Власник компанії, безпосередньо, бере активну участь у житті компанії, що допомагає у швидкому розвитку компанії та здобутті авторитету на ринку.

Яка цінність нової можливості? 

З 2008 року трактори почали завозитися в Україну, але такої актуальності вони набули саме зараз. І цьому посприяла відмова від білоруських тракторів та їх заміна. Все ж таки, то була вже застаріла техніка, ремонту білоруські трактори потребували все більше, а можливість якісного обслуговування зменшувалась. 

У той час, як імпортовані китайські трактори є набагато комфортними, дизайн є приємнішим, запчастини доступнішими, а різниця у ціні зовсім не значна ціна.  

А найголовніше, що судячи по реакціям клієнтів, можемо стверджувати, що якість тракторів й справді на вищому рівні. Багато є міфів про якість китайської продукції, але товар, імпортований з Китаю сьогодні, є дійсно якісним.   

Як трактори пов’язані з економікою країни?

Розвиток економіки країни відбувається завдяки тому, що китайські трактори – це, звісно, нова техніка, більше того, продуктивніша. А це означає, що вона не потребує частого ремонту, а значить і у витратах немає необхідності. Тобто, фермер має можливість протягом мінімум 3 років користув без необхідності сервісного обслуговування. Одним з плюсів, є те, що трактори є економніші у використанні палива та інших розхідних матеріалів. 

Чому тебе це має зацікавити?

Перш за все, ця сфера в Україні є дуже перспективною та об’ємною. І ми хочемо зруйнувати стереотип, що галузь аграрних технологій – це тільки робота в полі. Звісно ні! Нам потрібні молоді спеціалісти різних напрямків і компанія готова їх навчати, тому саме зараз ми шукаємо Junior маркетолога і готові до співпраці.

Саме тут молодь зможе себе реалізувати, що дасть поштовх для подальшого кар’єрного розвитку у житті отримавши досвід на ринку продаж сільгосптехніки. А так як, Україна є аграрною країною, завдяки чому й спостерігається стрімкий розвиток, у нас є неабиякий потенціал для цього у галузі сільгосптехніки. Звісно, що це також високотехнологічна і динамічна сфера, яка продовжує розвиватися, і це допоможе отримувати більші врожаї.  

Також, це стійка до форс-мажорів галузь, адже потреба у продуктах харчування завжди на часі і завжди є можливість реалізації продуктів.

Ніщо не стоїть на місці

Шляхом фінансової аналітики вже змінився підхід агровиробників до техніки. Люди почали більше звертати увагу на економічність в експлуатації, питання оплати тощо. І це дедалі більше транслює професіоналізм у веденні бізнесу. Якщо говорити детальніше, то більша зацікавленість до сільгосптехніки з’явилася приблизно у 2009 році. А у 2015 році ця галузь вже перейшла на рівень вище, сформувалися великі підприємства тощо. А зараз це вже набуло розквіту.

У наших партнерів є широкий вибір техніки, і у нас в планах завезти весь модельний ряд цієї техніки, забезпечити всі потреби навіть найменшого фермера. А найголовніше, ми хочемо масштабуватись, а саме: створити цілу торгову мережу по всій території України. 

На скільки ти ідеальний кандидат

Характеристики нашого ідеального кандидата, можливо є досить популярними. але для нас вони і справді важливі. У це, насамперед: ідейність, цікавість, бажання розвиватися та енергійність. 

Саме за допомогою молодих людей, ми знайдемо нові шляхи реалізації продукції. Також, молодь може принести новий свіжий погляд на сферу, зацікавити своїм підходом нових цікавих клієнтів. А найголовніше, ми розраховуємо на оптимізм.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email