Рекрутинг: тренд чи необхідність? Знає HedgeHog!

Рекрутинг: тренд чи необхідність? Знає HedgeHog!

Що таке рекрутинг?

Рекрутинг – це комплекс заходів із залучення необхідних спеціалістів в компанію: від створення опису вакансії до успішної адаптації кандидата. Але рекрутери не тільки шукають таланти та наймають співробітників. Щоб забезпечити якісний процес рекрутингу, їм потрібно мати розуміння про внутрішнє середовище компанії, корпоративну культуру, особливості кадрових потреб та усвідомлювати навички, необхідні для різних посад. 

Нерідко компанії мають своїх спеціалістів, які допомагають у формуванні команди. Однак такий варіант не завжди є вигідним для бізнесів, адже плин кадрів може бути повільним і утримувати рекрутера у штаті — просто недоцільно. У таких випадках компанії можуть звертатись по допомогу до рекрутингових агенцій. 

HedgeHog – хто вони?

HedgeHog — одна з таких агенцій. Вони займаються працевлаштуванням та розвитком талановитих фахівців не тільки в Україні, а й по всьому світу. Компанії їхніх клієнтів працюють на ринках Європи, Мексики та Сполучених Штатів Америки. А це можливість для пошукачів розпочати кар’єру на міжнародному рівні! 

Крім того, HedgeHog має неабиякий досвід рекрутингу саме у сфері американської логістики. І насправді переваг працювати у цій галузі чимало:

По-перше, це досвід роботи на міжнародному рівні. Інтернаціональне середовище, постійна практика англійської мови, знайомство з ринком США — все це допомагає тобі вийти на абсолютно новий кар’єрний рівень.

По-друге, співпраця з перевіреними компаніями, які продовжують працювати навіть під час ковіду та війни, забезпечують тобі стабільність та впевненість у майбутньому. Це бізнеси зі стійкими цінностями та культурою, що пройшла не одне випробовування.

По-третє, тренінги, презентації, майстер-класи та коучинг забезпечують твоє професійне зростання. З HedgeHog неможливо стояти на місці, бо вони дбають про твій розвиток

По-четверте, у тебе буде постійна практика англійської мови: як в професійному, так і міжособистісному спілкуванні. А це допоможе швидко підвищити рівень володіння мовою. 

Але чи можна почати кар’єру у міжнародній компанії без досвіду? 

З HedgeHog це стало можливим. Особливістю компанії є те, що вони наймають спеціалістів навіть без досвіду роботи, адже корпоративна програма навчання передбачає проходження курсу “Основи в логістиці”. Доступ до нього отримує абсолютно кожен співробітник перед стартом роботи. 

У чому ж особливість цього навчання?

  • Навчання безоплатне, адже є частиною роботи.
  • Його викладають професійні коучі англійською мовою.
  • Навчання триває 5-8 робочих днів в офлайн/онлайн форматі.
  • У процесі спеціалісти знайомляться з особливостями клієнтської підтримки, географією США та основами сфери логістик.
  • На навчанні моделюються реальні ситуації, а це допомагає ближче познайомитись з особливостями окремої професії.
  • Наприкінці всі спеціалісти складають іспит.

Як зрозуміти, що HedgeHog – для тебе?

👉 Ти знаєш англійську або іншу іноземну мову (іспанська, арабська, німецька, польська, чеська, румунська..) на рівні від B1. 

👉 Маєш розвинені soft-skills: комунікативні навички, стресостійкість, відповідальність.

👉 Якщо маєш досвід у сфері продажу, торговельного представництва, customer service, це буде твоєю перевагою.

Хочеш познайомитись з HedgeHog ще ближче? Тобі пощастило, бо в них якраз є свіжі вакансії для тебе. Лови унікальну можливість кар’єрного розвитку за посиланням! 😉

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email