ТОП-25 роботодавців у 2022-му. Досягнення JatApp, JYSK, KPMG, Київстар, lifecell, MacPaw, Master of Code

Чи знаєш ти, що кожного року STUD-POINT відзначає 25 компаній України, що співпрацюють з молоддю до 25 років?

Так ми постійно шукаємо команди, які: 

 • з радістю навчають джунів,
 • пропонують початківцям перспективні вакансії та цікаві стажування,
 • організовують освітні івенти, 
 • беруть участь у кар’єрних подіях.

Таким чином наша команда прагне розвивати бренд роботодавця та мотивувати компанії ще більше комунікувати з молодими талантами та залучати їх до роботи у різних сферах. Наш рейтинг TOP-25 допомагає студентам знайти ідеальні компанії для вдалого працевлаштування.

Уже скоро ми оголосимо новий рейтинг TOP-25! А поки пропонуємо згадати хто ж був переможцями минулого року і розкажемо що ці компанії робили для розвитку молоді у 2021 році.

JatApp

Які програми стажування існують в компанії?

У 2022-му компанія запустила напрямок стажувань для студентів та тих, хто робить свої перші кроки в кар’єрі. А за 2021 рік 10% від усіх наймів у JatApp були залучені на подіях студенти. Це зокрема і завдяки плідній співпраці зі STUD-POINT.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

Команда брала участь у понад 20 кар’єрних подій для студентів. Це були зокрема ярмарки вакансій, онлайн та офлайн фестивалі, кар’єрні дні та інше. Талановита молодь мала можливість поспілкуватися з фахівцями напряму, частину студентів компанія успішно працевлаштувала. Через активну роботу зі студентами у 2021 році JatApp вдалося вже у 2022 році підписати меморандуми про співпрацю з 3 великими університетами: КПІ, КНУ та ЛНУ.

Якими досягненнями може пишатись компанія?

JatApp зайняла 2 місце серед найкращих роботодавців Києва за версією DOU.UA, провела крутий виїзний корпоратив у Карпатах, збільшила команду майже удвічі та переїхали у новий офіс на Подолі.

JYSK Україна

Які програми стажування існують в компанії?

Компанія працює над створенням глобальної програми стажування для студентів для всієї мережі JYSK. Проте локально вони пропонують студентам можливість розпочати кар’єру та отримати досвід на умовах парт-тайму від 10 год на тиждень з дуже зручним графіком та можливістю особисто запланувати свої робочі дні заздалегідь. Таким чином, ми залучаємо велику кількість амбітних студентів, що хочуть поєднувати навчання і роботу. 

Оскільки JYSK росте дуже швидкими темпами компанія також постійно відкриває нові позиції стажерів у головному офісі у Києві. При цьому концепція та структура не є стандартними, тож комагда пропонує дуже різноманітні завдання та цікаві відрядження, допомагаючи молодим талантам відкрити увесь свій потенціал.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

У 2021 році JYSK провела масштабну рекрутингову кампанію “3000 керуючих магазинами JYSK”. У рамках цієї кампанії компанія взяла участь у ярмарках вакансії STUD Fest та beAhead KPI, співпрацювала з численними ВНЗ по всій країні. 

Якими досягненнями може пишатись компанія?

HR-департамент компанії минулого року став безпрецедентним володарем трьох золотих нагород премії HR Pro Awards у номінаціях Навчання та Розвиток, Рекрутинг та персональна відзнака HR директора Анастасії Крутої, як “Майбутньої зірки”! 

KPMG в Україні

Які програми стажування існують в компанії?

У KPMG є повноцінне працевлаштування студентів в усіх відділах компанії та є можливість роботи від 20 до 40 годин на тиждень в аудиті.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

 • KPMG Open Doors Day in Lviv and Kyiv
 • KPMG One Day Offer in our departments 
 • KPMG Audit Camp
 • KPMG Tax Camp
 • KPMG Corporate Finance Course 

І це неповний перелік! Також компанія проводила спільні навчальні курси з КНЕУ, КІМО (Due Diligence, KIMO Course), профлекції для студентів з КНУ, КНЕУ, УДФСУ, СумДУ та інших університети України. Окрім того, відбувся майстер-клас від KPMG з Public Speaking  для представників студентських організацій.

Якими досягненнями може пишатись компанія?

У 2021 році KPMG зайняла перше місце у STUD-POINT серед роботодавців. Також компанія підписала декларацію, яка передбачає впровадження гендерної рівності у компанії. 

Створили відео для старшокласників, де команда KPMG розповідає про діяльність компанії та можливості майбутнього працевлаштування (спільний проєкт з КМДА). Також підписали близько 10 меморандумів з університетами.

Київстар

Які програми стажування існують в компанії?

STARt Yourself – програма стажування для студентів. Стажування триває 6 місяців. Стажери отримують загальні навички роботи у великій компанії, знайомляться з бізнес-процесами, проходять курс особистісного розвитку, мають можливість користуватися навчальними платформами компанії. 

В 2021 році стажування проходило за напрямками: B2B sales, Digital, SMM, копірайтинг, IT, BigData, Фінанси, PR, Технічний напрямок. Стажери отримують навчання та розвиток soft skills, офіційне працевлаштування на період програми, гнучкий графік та оплату праці. 10 випускників торішнього курсу запрошено до штату.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

У 2021 році Київстар реалізував такі проєкти для молоді: 

 • Стажування B2B Sales (додатковий курс STARt Yourself) 
 • Стажування STARt Yourself 
 • Лекції директора Технічної функції для учасників STUD-FEST
 • Менторство на European BEST Engineering Competition: EBEC
 • Лекція Директор з планування та управління якістю мереж Київстар, к. т. н. в рамках флагманської освітньої програми Huawei “Seeds for the Future 2021”.
 • Київстар і Global Office запустили нову навчальну програму Business Camp у інтерактивному онлайн-форматі. 

Якими досягненнями може пишатись компанія?

 • #1 – ТОП-100. Рейтинги найбільших. Кращий HRD (Delo)
 • #2 –  ТОП-100. Рейтинги найбільших. Кращий роботодавець (Delo)
 • #1 –  «Соціальний проєкт року». Returnship (Telecom Awards).
 • Проект Returnship – суперфіналіст в категорії «Інклюзивність та залучення»  (HR PRO)
 • 4 номінації: Dream Team; TOP-10 компаній, які змінюють бізнес-середовище; TOP-20 компаній-роботодавців; TOP-20 HR (Бізнес)
 • Київстар в TOP-25 кращих роботодавців України («Власть денег»)
 • Київстар в «TOP-25 роботодавців, відкритих для талантів до 25» (STUD POINT)
 • #6 в рейтингу кращих роботодавців  (Work.ua и Forbes Ukraine)
 • Київстар в рейтингу кращих роботодавців  (Фокус)
 • Київстар в рейтингу компаній, дружніх до родин (Центр «Розвитку КСВ»)

lifecell LLC

Які програми стажування існують в компанії?

JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Програма розрахована на студентів 3-5 курсів, які мають на меті закріпити на практиці свої теоретичні знання, дізнатися про обрану професію та оцінити ринок потенційних роботодавців.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру великої української компанії.

Hire Talents, Train Skills – програма стажування, яка започаткована у 2019 році, спрямована на підготовку молодих спеціалістів у вузькопрофільних напрямках (наприклад, планування та оптимізація радіомережі, створення тарифів). 

Програма розрахована на студентів останніх курсів та випускників, які готові починати свій професійний шлях за обраною професією. Кожного стажера супроводжує та підтримує ментор. Протягом усього періоду молодий фахівець отримує практичний досвід та унікальну експертизу. 

В цій програмі компанія створює простір для розвитку професіональних та особистісних навичок та компетенцій, долучає стажерів до виконання цікавих завдань та проєктів, виховує майбутніх професіоналів. За весь період у програмі прийняло участь 26 стажерів.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

1.Участь у заходах Центр «Розвиток КСВ» 

2. Екскурсія – профорієнтаційний візит школярок до офісу lifecell в рамках інніціативи “Дівчата – STEM”.

3. Національний тиждень молоді в lifecell “Job Shadowing Week”: профорієнтаційна online екскурсія lifecell для технічних навчальних закладів різних ступенів акредитації за напрямком “Мобільна мережа”.

4. Студентський проєкт з розробки мобільного застосунку “Студент ЧДТУ”: проведення низки консультацій з управління проєктом на основі методології SCRUM. 

5. Всеукраїнський масштабний інженерний хакатон SmaRTF 

І ще багато іншого! Lifecell активно співпрацює з молоддю та іншими навчальними закладами й різноманітними організаціями.

Якими досягненнями може пишатись компанія?

1. Премія HR-бренд Україна від grc.ua. Компанія lifecell здобула перемогу одразу у двох номінаціях “Україна” та «Культурна трансформація» від Генерального медіапартнера StarLightMedia.

Протягом останніх декількох років Компанія вибудовує нову операційну модель, яка базується на agile-підходах. Вона передбачає більшу гнучкість процесів, спрощення структур, появу нових ролей та значне розширення повноважень лінійних працівників з метою прискорення процесів прийняття рішень. 

2. Рейтинг Forbs & Work.ua. Співробітники lifecell висловили свою думку в опитуванні Forbs (рейтинг ТОП-50 найкращих роботодавців України). Як результат: компанія lifecell посіла 13-те місце серед ТОП-50 найкращих роботодавців України. 

MacPaw

Які програми стажування існують в компанії?

MacPaw Summer Internship – проєкт літнього стажування, якому вже 6 років. Стажування триває 2,5 місяці й починається з онбординг-тижня. Під час нього стажерам проводять лекції з ефективної комунікації, фідбеку, SCRUM-симуляції, а також тимбілдингових активностей.

Далі стажери працюють над реальними задачами та продуктами із допомогою своїх менторів. На останньому тижні стажування формують команди та працюють над створенням власного продукту, як фінального завдання. В останній день в компанії стажери презентують свій проєкт для усієї команди MacPaw.

За 6 років стажування пройшли 80 стажистів, при чому 60% з них нині є частиною команди MacPaw.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

До анонсу стажування компанія запускала низку активностей: проводили онлан-лекції, а також подкасти про те, як почати свій шлях у тій чи іншій спеціальності. 

За 2021 рік у MacPaw Space відбулося 65 заходів, хоча ще офіційно не відкривали простір. Серед них — конференція TEDxKyiv і вручення нагороди «Відкриті двері». Останньою відзначають найкращі практики архітектурної доступності.

MacPaw запустили серію аудіо- та відеоподкастів для інженерів It’s raining cats and dogs, де щомісяця розповідають про новини у світі інженерії та технології. Зокрема діляться корисними інструментами, що допоможуть полегшити життя , а також – історіями з роботи. 

Якими досягненнями може пишатись компанія?

У 2021 MacPaw відзначили нагородами: 

– Премія ТОП-25 роботодавців, відкритих для талантів до 25 років 2021

За рік команді вдалося втілити 30 локальних і глобальних соціальних проєктів. MacPaw придбала та допомогла доставити в Антарктику антену для національної станції «Академік Вернадський». 

Ще 2020 року команда організаційних коучів MacPaw запустила ініціативу Mental Health Tereveni — місце для зустрічей і діалогів на тему психічного здоров’я у відкритій і безпечній атмосфері. Ініціатива допомагає у формуванні та розвитку культури турботи про себе як в організації, так і поза нею. 

Разом із Ukraїner запустили проєкт «Соціальні ініціативи». В ньому розповідають про соціальну діяльність громадського сектора та бізнесу, які впливають на суспільство та країну.

Також разом із Mental Health for Business організували дослідження психічного здоров’я команди. Визначили основні тенденції, що впливають на нього на індивідуальному, командному й організаційному рівнях. Це допоможе помічати їх і працювати над ними в майбутньому.

Master of Code Global

Які програми стажування існують в компанії?

Для студентів маємо Masters Academy Education Project – це освітня ініціатива в IT сфері від Майстрів МОСG (Master of Code Global).

У рамках проекту компанія запускає численні навчальні івенти, щоб допомагати молоді та  світчерам розвиватися в IT та ставати експертами в галузі.

Один з наймасштабніших проектів – це сезон курсів від Masters Academy. Головна ціль курсів –  комплексний розвиток студентів, тому окрім навчання за технічними спеціальностями, компанія дає можливість відвідувати курси CrossKnowledge, Databases, Soft Skills та English Speaking Club.

Які активності для студентів проводила компанія у 2021 році?

 • Запустили 7-ий сезон курсів;
 • Провели Masters Academy Open Day для всіх охочих та розповіли про можливості розвитку в IT;
 • Стали учасниками IT Career Day та познайомили студентів і школярів з можливостями навчання в Masters Academy та подальшого працевлаштування;
 • Провели дизайн-інтенсив DesignIT;
 • Запустили відкриті зустрічі Soft Skills для розвитку м`яких навичок;
 • Провели студентську конференцію-презентацію студентських проектів  “Bring your IT ideas to life”;
 • Запустили Research Center – навчання для IT ресерчерів;

Якими досягненнями може пишатись компанія?

Максимально зміцнили команду. Увесь фокус роботи спрямували на створення теплої та комфортної атмосфери. Це значно покращило внутрішній бренд роботодавця.

Побудувати успішну кар’єру у будь-якій сфері цілком можливо і в Україні. Тим паче коли існує стільки компаній відкритих до молоді. Залишайся зі STUD-POINT та знаходь свою роботу мрії!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю