Work&Study: як поєднувати навчання у виші та роботу в міжнародній компанії - STUD-POINT

Work&Study: як поєднувати навчання у виші та роботу в міжнародній компанії

Як студенту топового вишу України одночасно навчатися на стаціонарі та розпочати кар’єру в престижній компанії? Таких можливостей небагато, їх потрібно шукати, але вони є. STUD-POINT поспілкувався з учасниками програми Work&Study від Міжнародного інституту інновацій та Освітньої компанії «ЯвКурсі». Як їм вдалося пройти у фінал, завершити стажування, отримати роботу та досягти чималих успіхів? Зараз розкажемо.

Дарина Хижко, Нана Андрієнко та Вікторія Циганова – випускниці програми Work&Study різних років та вже колишні студентки престижних вишів України.

Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші та роботу в міжнародній компанії

– Чи могли б ви колись подумати, що станете викладачками?

Дарина, викладач, тренер Міжнародного курсу з профорієнтації «ЯПрофі»: Ще за місяць до початку моєї роботи я не уявляла, що стану викладачем. Усвідомила це лише тоді, коли пройшла відбір до програми два роки тому. Я була налаштована серйозно і розуміла, що йтиму до кінця. Так і розпочалася моя кар’єра.

Вікторія, викладач, лектор Програми підтримки абітурієнтів: Це кумедна історія. Я побачила оголошення про відбір до програми, перейшла за посиланням. Умови мені дуже сподобалися, тож я подала заявку і успішно забула про неї. Ви не уявляєте, як я здивувалася, коли мені зателефонували і запросили на співбесіду, а потім – на стажування!

– А як проходило навчання? Що було перед стартом роботи викладачем?

Дарина: Протягом місяця нас навчали за спеціальною програмою, і ми розуміли, що такої системи підготовки від спеціалістів міжнародного рівня не отримаємо ніде більше. Важливо, що вчать не лише пояснювати матеріал, а працювати з групою і з кожним учнем індивідуально, мотивувати інших та створювати умови для успішного навчання.

Ніколи раніше не думала, наскільки важливим може бути навіть знання технік роботи із запитаннями. Крім того, ми вчилися ефективно працювати з голосом та жестами. Дуже рада, що свого часу отримала шанс пройти ґрунтовну підготовку і проявити себе в одному з найбільших освітніх проєктів Європи разом з командою «ЯвКурсі».

Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші та роботу в міжнародній компанії

– Вдавалося поєднувати роботу з навчанням?

Вікторія: Я навчалася на історичному факультеті КНУ ім. Т.Шевченка. Університет давав мені теоретичну базу, а от робота – практичну, де я відточувала свої знання. Те, що я вчила у виші, допомагало робити уроки цікавішими, так мені було навіть легше заохочувати учнів глибше пізнавати предмет. Це дуже круто, коли вони хочуть отримати знання, а ти можеш дати їм ще більше. Щодо поєднання роботи і навчання, то це не так складно, як багато хто думає.

– Що найважливіше у роботі викладача?

Дарина: Усі викладачі «ЯвКурсі» працюють на результат. Якщо наші учні демонструють прогрес – це прекрасно, якщо ж результату немає – це погано. Викладання – це робота, у якій насамперед важливі високі показники твоїх учнів, якість їхніх знань. А твоя дружба з учнями – це атмосфера, яка сприяє хорошому результату.

– Кому варто йти на таку роботу?

Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші та роботу в міжнародній компанії

Нана, керівник групи: Багато хто з нашої команди не планував стати викладачем, а тепер дуже любить свою роботу. Якщо ви відчуваєте у собі потребу ділитися знаннями, розповідати цікаво про свій предмет, якщо ви хочете розкривати потенціал у підлітків, то це робота для вас.

Така людина має володіти певною природною емпатією, адже робота з людьми, а особливо з підлітками, дуже відповідальна річ. До курсу підготовки викладача не дарма входять і підготовка з підліткової психології, і постійні розвивальні тренінги, адже це професія, в якій потрібно постійно вдосконалюватись. Окрім того, треба бути командним гравцем, адже ми маємо спільні задачі, досягаємо результату усі разом, а не кожен окремо.

Хочеш також навчатися, працювати, отримувати гідну оплату і розвиватися? Або маєш знайомих, кому, на твій погляд, вдасться проявити себе у цій програмі?

Ознайомитись із вимогами та подати заявку на участь у програмі Work&Study 2022 можна тут.

Подача заявки займає 5 хвилин! Не відкладай, старт вже зовсім скоро!

Бажаємо успіху і віримо, що у тебе все вийде!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email
Попередній
Далі

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю

15-27 серпня 2022

FINANCE & AUDIT SCHOOL

Двотижневий інтенсив у форматі вебінарів з вирішенням практичного кейсу. Розкажемо, як вдало стартувати кар’єру в сфері фінансів за 14 днів, пояснимо простими словами навіть найскладніші «грошові» теми та познайомимо з топовими роботодавцями України.