Як потрапити до команди SMART business?

Як потрапити до команди SMART business?

Нещодавно STUD-POINT відзначили 25 компаній України, що співпрацюють з молоддю до 25 років: організовують освітні івенти, беруть участь у кар’єрних подіях, запрошують на стажування та роботу. Цього разу сформували одразу два рейтинги — серед ІТ компаній спільно з IT HR Forum та серед non-IT компаній. Головна умова  — продуктивна співпраця з молоддю! Однією з таких компаній є IT компанія SMART business, з якою ви сьогодні познайомитесь більш детально. SMART business розповіли про себе та про те, як потрапити до них в команду.

Головне про SMART business

Ми українська ІТ-компанія, що займається розробкою та впровадженням програмного забезпечення для бізнесу. Рішення SMART business допомагають клієнтам у всьому світі забезпечити ефективне управління та оптимізацію бізнес-процесів. Компанія заснована в Україні та має офіси в Азербайджані, Грузії та Польщі. Ми прагнемо залучати молодих, талановитих фахівців та надавати їм можливість розвиватися та зростати в професійному плані. Також співпрацюємо з університетами та IT-школами по всій Україні для залучення талановитої молоді до своєї команди.

Одним із яскравих прикладів розвитку в нашій компанії є співробітники, які починали свій кар’єрний шлях через SMART academy. Це програма підготовки фахівців, яка надає молодим талантам можливість навчитися роботи з технологіями, що використовуються в компанії, отримати досвід та пройти професійну атестацію. Після успішного проходження програми SMART academy найкращі молоді фахівці отримують пропозицію роботи та стають частиною команди SMART business.

Як стати частиною SMART business і долучитися до ІТ‑спільноти України?

Ми знаходимося в постійному пошуку талановитих молодих фахівців, які хочуть розвиватися в сфері IT та брати участь у цікавих проєктах. Забезпечуємо можливість вивчення нових технологій та використання сучасних методів розробки. Усі співробітники мають можливість брати участь у цікавих та важливих проєктах, взаємодіяти зі світовими лідерами в галузі IT та вдосконалювати свої навички. SMART business надає своїм співробітникам можливість розвивати кар’єру та знаходити своє місце в індустрії.

Тому, якщо ви молодий фахівець, який шукає компанію для розвитку своєї кар’єри в IT-індустрії, SMART business може стати відмінним вибором.

Як приєднатися до команди SMART business?

Зверніть увагу на такі аспекти:

1. Підготовка

Перед співбесідою в SMART business корисно вивчити більше інформації про компанію та її діяльність. Крім того, варто підготуватись до розмови про проєкти, в яких хотіли б взяти участь, про технології, які використовує компанія, та конкретний напрям, який вас зацікавив.

2. Знання власних навичок та сильних сторін

Перед співбесідою потрібно визначитись, які з ваших навичок можуть бути корисні компанії, а які потрібно розвивати. Також важливо підготувати конкретні приклади, які продемонструють вашу потенційну цінність для компанії SMART buisness.

Під час розмови варто показати свою відкритість та здатність до інновацій. Компанія цінує самостійних, ідейних та ініціативних людей.

Отже, SMART business – це команда ІТ-фахівців, які відкриті для співпраці з молодими талантами. Ми пропонуємо своїм співробітникам можливості для навчання та розвитку, створюємо сприятливі умови для комфортної роботи та професійного зростання. Дізнатися більше про компанію ви можете ось тут.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email