Як потрапити в KPMG: інтерв’ю зі спеціалісткою з пошуку талантів Яною Назарець

Хочеш надіслати резюме в топову компанію, а не знаєш, як описати свій досвід… Або ж мрієш співпрацювати з кращими спеціалістами, але трясешся від однієї думки про співбесіду. Погодься, така історія траплялася чи з кожним. Але вихід є! Щоб дати тобі дієві поради, ми поспілкувалися зі спеціалісткою з пошуку талантів Яною Назарець, яка працює в компанії «великої четвірки» KPMG.

– На що першочергово звертає увагу рекрутер, коли отримує відгук на вакансію?

На грамотно складене та структуроване резюме до однієї сторінки А4. Це вже половина роботи на шляху до успіху, оскільки від CV залежить думка рекрутера про спеціаліста. Важливо зберігати хронологічну послідовність в описі освіти та досвіду, чесно вказувати рівень володіння іноземними мовами та обов’язково вичитувати резюме на помилки перед надсиланням. Не варто забувати й про актуалізацію CV та його адаптацію залежно від позиції, на яку ти подаєшся.

– Що потрібно знати та вміти, щоб потрапити до компанії KPMG в Україні?

Усе дуже просто — виявіть зацікавленість до діяльності компанії. Що більше ви знатимете про бізнес, його розвиток та специфіку, то краще. Наприклад, ми активно ведемо свої соцмережі та організовуємо освітні події, які дають змогу познайомитися з компанією. Участь у таких ініціативах — чудова нагода дізнатися більше про роботодавця.

– Чи обов’язково мати досвід роботи?

У нашій компанії є позиції, які не вимагають досвіду роботи. Це entry-level позиції — інтерн та спеціаліст першого рівня. Податися на такі вакансії можуть люди з релевантною освітою, знанням англійської на рівні Intermediate+, а найголовніше — із глобальною візією себе як професіонала та мотивацією зростати.

Які проходить відбір у компанію?

Якщо говорити про відділ аудиту, кандидат має пройти п’ять етапів. Джун відгукується на вакансію, за кілька днів йому телефонує рекрутер, щоб обговорити ключові моменти. Наступний крок — тестування на знання англійської та економіки (якщо подаєшся у відділ ІТ, на тебе чекатиме математичний тест).

Після цього спеціаліста запрошують на зустріч з HR. Це третій етап відбору, під час якого ми перевіряємо мотивацію людини та її особисті якості, а ще ставимо кілька питань англійською. Якщо інтерв’ю пройшло вдало, наступний етап — співбесіда з менеджером або представником відділу для перевірки технічних знань. І останнє — фінальне інтерв’ю з партнером відділу, після якого кандидат може отримати омріяний оффер від рекрутера.

– Чи реально пройти всі етапи за один день?

Так, для цього треба завітати на івент One Day Offer. Під час заходу кандидати за один день складають письмовий тест, проходять співбесіди з HR та менеджером і спілкуються з партнером відділу на фінальному інтерв’ю з партнером відділу. Це крута можливість стати частиною команди аудиторів за один день, тож радимо стежити за анонсами на нашій сторінці в Instagram.

– Які три поради ти даси для успішного проходження співбесіди?  

Головне — не хвилюватись і почуватися комфортно, нерви краще точно не зроблять. Рекрутери люблять кандидатів, які вчасно приходять на інтерв’ю, цікавляться діяльністю компанії та не бояться ставити запитання. Друга порада — готуйтеся до зустрічі. І останнє — уважно слухайте рекрутера та вибудовуйте якісну комунікацію. Нехай усе вийде!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю