Як українські студенти долали кар’єрні виклики разом зі STUD-POINT

Команда організовувала різноманітні івенти, співпрацюючи з іншими відомими брендами, для допомоги молоді, яка протягом року виборювала своє професійне щастя разом зі STUD-POINT. Підтримка надавалася різними способами.

Відеокурси

14 березня 2022 року STUD-POINT поновив свою роботу після початку повномасштабного вторгнення. Команда тоді ж вирішила дати українцям безплатний доступ до своїх курсів, аби підтримати тих, для кого питання працевлаштування постало надто гостро. Як результат, надано 4000 безкоштовних відеокурсів. У травні платформа почала функціонувати у тому ж форматі, що й раніше, тобто доступ до курсів давався за кошти. За рік відеокурси пройшло понад 1200 студентів. Наразі STUD-POINT планує повертатися до безплатних курсів.

Для кого відеокурси від STUD-POINT?

Відеокурси будуть корисними для тих, хто тільки розпочав знайомитися із професією, і навчання допоможе зрозуміти: “Це моє, чи не моє?”. На курсі можна отримати базу знань для старту кар’єри й по закінченню отримати першу роботу або влаштуватися на стажування.

Блог

Одним із корисних майданчиків на платформі STUD-POINT є наповнений різноманітними матеріалами блог. Це студентське медіа, де можна відшукати інформацію на різні теми, які розподілені по рубриках. Там розташовано відомості для і про роботодавців, добірки для саморозвитку, професійні поради та інші цікавинки. Також на сайті можна побачити вакансії, інформацію про вже минулі та майбутні івенти тощо. За рік на блозі було опубліковано 580 корисних статтей та понад 350 вакансій.

Співпраця

У червні команда STUD-POINT разом із Genesis провели спільний проєкт “Marketing Intensive”, який відвідало 2500 учасників. Інтенсив тривав один тиждень. Його ціллю було допомогти джунам розібратися у сфері маркетингу. Учасники мали змогу з’ясувати для себе, що таке маркетинг та як побудувати кар’єру в цій сфері. Адже проєкт організовано для того, щоб дати можливість молоді працевлаштуватися.

У вересні й жовтні STUD-POINT спільно з EnglishDom організували курс бізнес-англійської, який створено з метою навчити професійній комунікації та веденню ділових паперів іноземною мовою. Спершу реєстрацію відкрили для викладачів, а потім, побачивши потребу, і для студентів. Відзначено, що зареєструвалися на проєкт 1000 учасників, а пройшли курс повністю — 400.

Проєкти від STUD-POINT

Протягом 2022 року STUD-POINT організовував сім освітніх проєктів, таких як:

 • Sales School;
 • Soft skills IT School;
 • Marketing & PR School;
 • Finance & Audit School;
 • PM & Leader School;
 • HR & Recruitment School;
 • Digital & SMM School.

По закінченню студенти ставили високі бали організації та ділилися відгуками. Ось деякі з них:

“Дякую за вебінар все було дуже інформативно та пізнавально, також цікаво було послухати людей, які самі пройшли весь цей шлях і стали справжніми спеціалістами.”

Катерина

“Все дуже сподобалось! Дізналась відповіді на запитання та отримала багато інсайтів.
Дуже дякую організаторам за такий ретельний відбір спікерів, кожного було максимально цікаво слухати, моментами навіть не встигала занотовувати думки.
Загалом, перший день дав величезний поштовх мотивації рухатись вперед! Чекаю, що буде далі.”

Карина

“Перший день курсу був натхненним, корисним та заряджаючим. Спікери – круті кваліфіковані спеціалісти, що можуть відповісти на глибокі питання. Нетривіальний підхід, важливі теоретичні тези, підкріплені прикладами – це вогонь!”

Христина

“Насправді, я отримала більше ніж очікувала, тому дякую вам за це!”

Яна

Також проведено “Career Marathon”, який мав на меті допомогти джунам впевнено стартувати кар’єру, розпочавши принаймні зі стажування. У жовтні учасниками “Career Marathon” стали понад 1400 студентів.

За рік було створено двадцять дві повні кар’єрні сторінки для сміливих компаній, які навіть під час війни готові комунікувати з аудиторією про свій бренд та створювати можливості професійного розвитку для молоді. Це компанії:

 • Materialise
 • MindySupport
 • Baker Tilly
 • Boosta
 • Kernel
 • Powercode
 • Yalantis
 • NIX
 • PwC
 • Pari Match

Стажування

За рік було взято 37 стажерів, яких обирали із 1857 кандидатів. Через високу конкуренцію на стажування цьогоріч було складніше потрапити. До речі, у STUD-POINT і зараз відкритий набір. Якщо вас зацікавила ця пропозиція, то дізнавайтеся деталі за лінком: https://stud-point.com/job/kariera-u-stud-point/.

Рейтинг роботодавців

Щорічно STUD-POINT відзначає п’ятдесят найкращих компаній. Премія має назву “TOP-25 роботодавців, відкритих для талантів до 25 років”. Формується відразу два рейтинги: серед IT компаній та non-IT.

Серед IT компаній переможцями є: Ernst & Young, Deloitte, KPMG, Laba, UKRSIBBANK, Group, European Business Association, МХП, Фармак, PUMA, TCM GROUP UKRAINE, MAZARS, Укртелеком, Київстар, НБУ, Parimatch, Укренерго, Coca-Cola, HBC, JYSK, Sense Bank, Juskutum, English Prime, Pizza Day, Logity, МОУ, OKKO.

Серед non-IT компаній переможцями є: EPAM, Master of Code, GlobalLogic, Yalantis, Genesis, Readdle, Intellias, SoftServe, Ajax, Precoro, Apriorit, ELEX, Materialise, It-Jim, Luxoft, Vector Software, SMART IT, Cpamatica, MacPaw, DataArt, Boosta, SysGears, Comparus, Дія, ZONE3000.

Команда STUD-POINT щиро вдячна компаніям за відкритість для молоді та готовність підтримувати юні таланти на старті їхньої кар’єри. Ці бренди є прикладом для інших роботодавців.

Які дії роботодавців допомогли їм здобути перемогу?

Компанії активно займалися організацією різноманітних курсів і вебінарів, а також програм професійної підготовки спеціалістів. Зокрема, проводили квізи, челенджі, хакатони. При компаніях проводилися повноцінні академії та школи. Окрім того, оголошували набір учасників у різноманітні кар’єрні проєкти в онлайн форматі.

Для того, щоб студенти могли офіційно проходити у них практику, переможці підготували спеціальні програми. Ще проводили офлайнові та онлайнові екскурсії в офіс, щоб можна було детальніше ознайомитися із компанією. Також варто відзначити, що ці роботодавці під час хвиль скорочень робили усе можливе, аби утримати джунів у штаті й не звільняти їх.

Окремим пунктом варто винести участь у благодійних акціях для збору коштів (пожертви на ЗСУ та тероборону). Важливим моментом є й те, що компанії відмовилися від співпраці з рф.

Популярною стала також співпраця з МАН, запуск програм дуальної освіти й навчання викладачів сучасним бізнес-процесам.

Цілі та перспективи розвитку STUD-POINT на наступний рік

STUD-POINT продовжуватиме проводити безкоштовні курси та кар’єрні марафони. Також команда сподівається на плідну співпрацю з компаніями, де відкриваються джуніор-вакансії.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email