лого brainstack

Brainstack

Київ, Івано-Франківськ

Про компанію:

Brainstack_ – українська мультипродуктова IT-компанія, яка розробляє кросплатформенні додатки та сервіси.

Це команда однодумців, яких об’єднує спільна мета та цінності. В Brainstack_ будують сприятливе середовище для створення та реалізації високотехнологічних проектів світового рівня в своїх нішах. Продукти, які створює компанія, входять в топові рейтинги по користуванню в Європі та США.

У компанії є два офіси — в Києві та Івано-Франківську. 

ПРО BRAINSTACK_

TOP 1

лідери у своїй ніші

100+

країн користувачів

300+

спеціалістів в команді

10 років

представлені на ринку

10+ млн.

завантажень мобільних додатків

ПРО ЛЮДЕЙ

Створення продуктів – це командна робота: яку б позицію ви не займали, ви робите вклад в запуск та вдосконалення продуктів

Компанія дуже швидко розвивається. Станом на початок 2023 року тут працюють 300+ людей: це спеціалісти відділів розробки, підтримки користувачів (customer care), маркетингу, аналітики та білінгу (проведення онлайн-платежів).

7 причин обрати роботу в Brainstack_

  • Це робота над продуктом, що є лідером у своїй ніші, у компанії з постійно зростаючим портфоліо продуктів на різних платформах та у різних напрямах. 

 

  • Це можливість втілювати свої ідеї та амбіції у життя. Тут не відмовлять жодній аргументованій гіпотезі та підуть назустріч вмотивованому спеціалісту.

 

  • Це відсутність бюрократизму, коли менеджери працюють спільно з командами та виконують радше лідерські функції, а кожен спеціаліст може впливати на процеси для досягнення результату.

 

  • Це кар’єрний розвиток: більшість керівників виросли всередині компанії, а багато спеціалістів переходять, наприклад, із Customer Care до департаментів Marketing, Product чи Development.
  • Це можливість навчатися в досвідчених фахівців різних напрямів (backend, frontend, paid marketing, SEO, customer care, project management, billing), які готові з задоволенням ділитися своїми знаннями.  

 

  • Це робота на результат, тому сюди ідеально «впишуться» спеціалісти, які готові брати на себе відповідальність і досягати цілей.

 

  • Попри те, що Brainstack_ — доволі велика продуктова компанія з певним досвідом, тут вірять, що їхня історія тільки розпочинається і цей шлях буде цікавим для кожного, хто прагне долучитися до команди. 

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

Відтворити відео

ЩО ОТРИМУЮТЬ ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ

Комфортні умови:

Оформлення співпраці з ФОП

18 днів відпустки на рік

3 лікарняні без довідки

Медичне страхування

Гібридний формат роботи

Сніданки в офісі

Допомога та підтримка:

Корпоративний фонд “1% на допомогу ЗСУ”

Благодійні заходи

Релокейт працівників та їх рідних під час війни

Ріст та розвиток:

Внутрішній перехід між посадами

Лідерська школа

Бізнес-тренінги

Курси англійської мови

Розвинена програма внутрішнього менторства

КОРИСНІ СТАТТІ З БЛОГУ STUD-POINT