Creative Branding & Marketing: лекція експертки

Ми часто пишемо про круті івенти від українських експертів, а зараз пропонуємо порівняти вітчизняний досвід з поглядами американської фахівчині. Рекомендуємо відвідати лекцію Лаури Каміли, досвідченої менеджерки з маркетингу та комунікацій.

Лаура Каміла у співпраці з Learnit (компанією, що організовує корпоративні навчання) проведе лекцію Creative Branding & Marketing Strategy. Заняття буде корисним тобі в будь-якому разі: чи ти прагнеш розбудувати власний бренд, чи просуваєш марку компанії.

Після лекції ти точно будеш орієнтуватися в креативних способах брендингу й знатимеш, яку роль email-маркетинг відіграє в стратегії просування компанії. А може, хочеш довідатися про брендинг чи маркетингові стратегії більше? Тоді не бійся ставити запитання лекторці: вона охоче поділиться своїми знаннями та досвідом.

Познайомся з експерткою. Лаура Каміла Рівера — фахівчиня широкого профілю. Вона профі в диджитал-маркетингу, ас у менеджменті й організації мультимедійних маркетингових кампаній, гуру графічного дизайну та брендингу💥. Також уміє розробляти айдентику та якісно проводити SEO-оптимізацію.

Вона є директоркою з маркетингу в ALPFA (Асоціації латиноамериканських професіоналів для Америки) у Бостоні та працює в управлінській раді Now+There, громадського куратора мистецтва. З останніми проєктами Лаури Каміли, починаючи з менеджменту баз даних і закінчуючи івент-рекламою та  UX/UI дизайном, ти можеш ознайомитися ось тут.

Отже, ще трохи інфи про івент Creative Branding & Marketing Strategy.

📍 Де? Онлайн

⌛ Коли? 15 жовтня, 18:30—19:30

💵 Скільки? Безкоштовно

📍 Мова? Англійська

Час переймати професійний досвід, або ж доведеться самостійно набувати його роками… Не спиняйся в саморозвитку — реєструйся на лекцію Creative Branding & Marketing Strategy за покликанням!

Інші класні можливості жовтня:

Communication & PR: гаряча підбірка вакансій від DKG

Обирай напрям і проходь стажування в держустанові

Прем’єри жовтня: що подивитися в кінотеатрі

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email