Держава і я: Дія для студентів

Дією користуються уже понад 10 мільйонів українців, ти ж серед них? Застосунок  “Держава і я” офіційно запустили навесні 2020 й за цей час у ньому з’явилася низка функцій, що націлені на спрощення зв’язку між державними структурами та українцями. Готовий дізнатися про перспективи і можливості Дії саме для студентів?

Головна мета проєкту

Держава повинна бути сервісом, а не лячним монстром. Дія говорить “ні” бюрократії, хабарництву, нескінченним чергам у ЦНАПах та горам паперів. Міністерство цифрової трансформації має на меті переведення усіх державних послуг в онлайн-формат до 2024 року. Відтепер усі необхідні документи та сервіси знаходяться у твоєму смартфоні. Реєстрація ФОП за 10 хвилин уже не звучить як міф, а отримання ліцензій та дозволів без заплутаних схем стає реальністю. 

Дія не тільки у твоєму смартфоні

Міністерство цифрової політики ініціювало відкриття центрів Дія.Бізнес при українських університетах. Перший такий відкрили у січні 2021 у Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка. Кожен студент із будь-якого навчального закладу має можливість відвідати безкоштовні воркшопи, майстер-класи, бізнес-конференції та освітні заходи, що допоможуть йому стати підприємцем, а також використовувати простір для власних подій. У центрі міститься pop-up локація, що дає шанс протестувати власний діджітал-продукт до його офіційного запуску. Створення Дія.Бізнес є відповіддю на кричущу проблему, що в Україні немає системного і комплексного підходу до підприємницької освіти. Завдяки центру Мінцифра та його партнери зроблять все, щоб студенти захоплювались підприємництвом і мали мотивацію відкрити власну справу.

Дія.Цифрова освіта – бездонний колодязь знань, необхідних у XXI столітті

Національна програма Дія.Цифрова освіта дає тобі можливість не тільки прокачати цифрову грамотність, а й розібратися в актуальних аспектах майбутньої професії. До того ж напрямки розвитку дуже різноманітні, і ти точно знайдеш тут те, що зацікавить саме тебе. 

Якщо фінанси твоя стихія, дивись навчальний серіал “Фінансовий сенсей”, розроблений банком ПУМБ та Національним банком України, або “10 запитань фінансовому коучу”, створений за сприяння Фонду незалежного врядування Великобританії і Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань.

 Мрієш про відкриття власної справи? Вступай до проєктів “Стартуй стартап” та “Підприємництво для школярів”. 

Якщо ти майбутній медик, дізнавайся про те, як захистити персональні дані своїх пацієнтів і як користуватися медичними інформаційними системами, пройшовши курс “Цифрові навички для медиків”.

 Ти правник і бажаєш зрозуміти людиноцентричний підхід у правосудді та можливості штучного інтелекту у правовому просторі, навчитися застосовувати принципи дизайн-мислення у своїй роботі та доступно писати та оформлювати юридичні документи? Долучайся до програми “Цифрові юристи 2.0”.

Якщо ти журналіст і маєш на меті дізнатися про інструменти збору інформації, найпоширеніші формати подкастів, сторітелінг, особливості роботи з соцмережами та медіаграмотність, проходь курси “Цифрова журналістика” та “Медіаграмотність у часи пандемії”.

Піклуєшся про планету та її добробут? Залітай на курс “Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю”.

Або ж якщо ти ще не визначився із напрямом своєї професійної діяльності, тобі допоможе освітній серіал “Нові цифрові професії”.

Усі програми є безкоштовними та акредитованими, а це означає те, що ти можеш додавати інформацію про їх проходження у резюме і отримувати конкурентну перевагу. Цією можливістю скористались уже 765 тисяч українців. Щомісяця на порталі з’являється новий освітній серіал, тому слідкуй за новинками і вдосконалюйся разом з Дією!

Перспективи для студентів у сфері послуг

У найближчому майбутньому в застосунку Дія відбудеться низка оновлень, що націлені на автоматизацію вступної кампанії, організацію набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства, замовлення документів про освіту та додатків європейського зразка до них, запровадження електронного ліцензування, модернізацію Єдиної державної електронної бази з питань освіти, створення та модернізацію єдиної електронної системи моніторингу працевлаштування випускників. 

Хочеш першим отримувати доступ до згаданих новинок  і разом рухатися у напрямку цифрової держави майбутнього? Долучайся до спільноти Дієвих, що налічує уже 7498 студентів, тут і підписуйся на Telegram-канал Дія | СТУДЕНТ.

Читай більше: 11 КНИГ З ФІНАНСІВ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МІЛЬЙОНЕРІВ

Текст: Анастасія Мішанчук

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з актуальними вакансіями та корисними матеріалами