Додатки для студентів: топ-6 найкращих

Викладачі постійно скаржаться, що студенти на лекціях дивляться не на них, а в телефон. Але чому вони помічають лише погані сторони технічного прогресу? Чому всі забувають, що ґаджети – найголовніші помічники кожного, хто гризе граніт науки? Щоб довести це, пропонуємо список додатків, які допоможуть студенту відчувати себе людиною, а не машиною для вирішування завдань.

Exam CountDown Lite (Google Play, Apple Store)

Додаток допоможе тобі встигати за дедлайнами. Він дає змогу відслідкувати кількість днів та годин до важливої події, скажімо, сесії або просто вчасно виконувати домашні завдання. У безкоштовній версії є лише два типи сповіщень: за тиждень і за день до дедлайну. Якщо бажаєш бачити нагадування частіше – можеш придбати преміум аккаунт.

StayFree (Google Play)

Цей додаток позбавить тебе мультизадачності та залежності від смартфона. Тут ти можеш встановити обмеження на використання певних додатків або відслідковувати кількість часу, який витратив на них протягом дня. Приємними бонусами є повна відсутність реклами і дуже простий та зрозумілий інтерфейс.

Todoist: To-Do List, Tasks&Reminders (Google Play, Apple Store)

Це планувальник простіший навіть за Google Calendar, з яким його можна синхронізувати у платній версії додатку. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і дозволяє за пару кліків записати будь-яку подію. При цьому планувальник має ще купу функцій. Тут справи можна розбивати на групи («проекти») і слідкувати за прогресом кожного з них. А ще виставляти пріоритети та сповіщення. До речі, за кожне виконане завдання ти отримуєш бали, які мотивують рухатися вперед.

Speech Texter (Google Play)

Почнемо з того, що цей додаток розпізнає українську, на відміну від більшості подібних. Він переводить вербальну мову у написаний текст. І тому може стати одним із найнеобхідніших для тебе. Адже кожен студент має набирати величезну кількість тексту кожного дня, то чому б не полегшити собі це завдання?

Adidas Training App: Fitness, Home&Gym Workout (Google Play, Apple Store)

Якщо хочеш добре навчатися, потрібно тримати у формі і мозок, і тіло. Але студенти часто забувають про це в силу напруженого графіку. Цей додаток допоможе використовувати перерви між навчанням з користю для себе. Тут ти зможеш скласти індивідуальний план тренувань відповідно до свого фізичного стану. А ще, обрати, що тобі більше до вподоби: розтяжки, силові чи кардіо. Про все інше: нагадування, необхідна кількість часу для кожного тренування, інструкції щодо правильного виконання, Adidas Training App подбає сам.

SimpleMindLite (Google Play, Apple Store)

Погано сприймаєш інформацію, написану суцільним текстом? Тоді цей додаток створений для тебе. Він дає можливість створювати схеми та мапи думок будь-якого масштабу. А ще сортувати їх по папках однієї тематики. Незважаючи на те, що мова додатку – англійська, з легким та зрозумілим інтерфейсом він може успішно замінити паперові конспекти.

А про додатки, з якими ти зможеш успішно скласти іспити, читай тут

Текст: Макуха Катерина

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email