Finance Online Intensive: твій апгрейд у фінансах

Ти — та людина, що може розбити спільний рахунок між друзями до того, як його принесли? Здатен порахувати 325*12 без калькулятора? Тоді не згай можливість на вагу золота!

Philip Morris International спеціально для тебе створили Finance Online Intensive. Програма проходить у межах Philip Morris Business Academy 2021 і може стати твоїм першим кроком до успішного життя! Як саме? Читай далі↓.

Finance Online Intensive — програма з трьох онлайн-модулів. Це концентрат надкорисного у фінансах від професіоналів-практиків Філіп Морріс Україна!

Хто ж організатори? Philip Morris International — глобальна тютюнова компанія, кількість працівників якої перевищує 71,000🤯. А понад 150 мільйонів клієнтів компанії живуть у більше ніж 180 країнах світу! 

Філіп Морріс переслідує неабияку мету — замінити сигарети на бездимні продукти. Компанія вірить, що це має велике значення: для споживачів, для компанії, для акціонерів і для суспільства загалом. 

А ще Філіп Морріс Україна вже третій рік поспіль входить до компаній-переможців премії Топ-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів! Рейтинг складає кар’єрний портал STUD-POINT.

Отже, Finance Online Intensive — це:

🔥 три вичерпні заняття протягом трьох тижнів;

🔥 практичні кейси від експертів індустрії;

🔥 нетворкінг для учасників;

🔥 практичні навички, необхідні у фінансових структурах міжнародних компаній.

І той самий БОНУС, що може стати квитком у твоє видатне майбутнє! Після участі у Finance Online Intensive ти зможеш одразу ж потрапити до кар’єрної програми INKOMPASS у фінансовому відділі в Києві або Харкові за спрощеною схемою відбору!

Тому, якщо ти:

✔️ студент 4—6 курсів / випускник 2021 року;

✔️ володієш англійською на рівні Intermediate і вище;

✔️ учишся на економічній спеціальності в Харкові або Києві;

реєструйся на фінансовий онлайн-інтенсив від Philip Morris Business Academy за посиланням. Тоді тобі потрібно буде пройти співбесіду до 3 жовтня, після чого завітати на перше онлайн-заняття вже 5 жовтня! Пам’ятай, ми віримо у твій успіх!

Хочеш дізнатися більше про Філіп Морріс Україна? Пропонуємо переглянути інформацію на кар’єрній сторінці.

Більше актуального для твого вдалого вересня💥:

Проходь Investment Analyst Challenge й отримуй стажування

Філіп Морріс Україна або де народжуються інновації

ІТ-компанія Softum шукає Junior Account Manager (PSP)

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email