Must-try: корисні додатки для навчання

Всі ми іноді полюбляємо позалипати в смартфонах. Чи були у вас ситуації, коли своє дозвілля ви цілковито присвячували цікавій грі в телефоні, аніж зустрічі з друзями, цікавому хобі, книжці, вивченню корисного? Хоча навіщо ці питання — звичайно, що так :) Ми також. Оскільки смартфони та планшети вже давно зайняли особливе місце в повсякденному житті сучасної людини, не дивно, що при будь-якій зручній нагоді або вільній хвилинці між навчанням, роботою та звичайними турботами, ми шукаємо розваги в наших гаджетах. Зрештою, вони завжди під рукою. Однак Apple Store та Play Market на сьогодні є майданчиками, де можна знайти не лише захоплюючі ігри, а й корисні додатки, що стануть у пригоді в щоденному житті, полегшать процес навчання та допоможуть ефективно спланувати вільний час. Зібрали для вас найкращі на думку Stud-Point.
SimpleMind

Структурування ідей, прийняття рішень

Не кожен є фанатом мап думок, втім, якщо ви один чи одна з числа їх прихильників, зверніть увагу на додаток SimpleMind

SimpleMind є доступним як у веб-версії, так і у форматі програми. Він надає повний функціонал для малювання мапи думок — і навіть трішки більше — для тих, хто придбає преміум версію. 

Та на нашу думку безкоштовної версії цілком достатньо для задоволення всіх потреб в складанні мап думок. Додаток підтримує можливість додавання декількох мап на одну сторінку, має широку палітру кольорів та надає шаблони вже готових до використання таблиць (якщо раптом захотів скласти мапу думок, але «якось лінь»).

Завантажити: Android, iOS, Windows, Mac.
Alarmy: Sleep if you can

Сон/пробудження

Якщо ви належите до того типу студентів, що завжди прокидаються за 20 хвилин після початку першої пари, то додаток Alarmy: Sleep If You Can створено саме для вас. Alarmy — це застосунок, що потребує від користувачів виконання нескладних завдань для вимкнення будильнику. Наприклад, сфотографувати конкретний предмет, декілька разів потрусити телефоном зі сторони в сторону.

Виконання таких завдань прискорить пробудження та налаштує на роботу, а Alarmy надасть інформацію про погоду, аби ви раптом не забули взяти парасольку. 

Завантажити: Android, iOS. 
TomatoTimer

Тайм-менеджмент, виконання справ

Відкладаєте все на останню хвилину? Як знайомо… TomatoTimer — це маст-додаток для прокрастинаторів. Він допоможе керувати вільним часом, що дозволить відкласти непотрібні заняття й сісти за виконання роботи. 

TomatoTimer використовує техніку Pomodoro. Програма встановлює таймер на 25 хвилин, аби протягом цього часу ви могли повністю сконцентруватися на завданні. Далі додаток сповіщає про коротку перерву на відпочинок, а після — знову дає сигнал повернутися до роботи. 

Відтак, ви не перевтомлюватимеся, виконуючи складні чи довгі завдання, але і не прокрастинуватимете, відкладаючи важливе на потім.

Завантажити: Android, iOS, Windows
Quizlet

Навчання, тренування пам’яті

Необхідний додаток для покращення загальних знань. Хоча Quizlet і не призначений для вивчення конкретної дисципліни, інформація, яку можна дізнатися за допомогою нього, є досить грунтовною. По-перше, застосунок дозволяє покращити свої звички у навчанні завдяки широкому спектру доступних інструментів. 

Для вивчення мов та лексики Quizlet пропонує використання флеш-карток. Навчальний матеріал доступний 18-ма мовами. Крім того, є можливість доповнити вивчення інформації користувацькими аудіофайлами та зображеннями. 

Завантажити: Android, iOS.
Evernote

Ведення заміток, керування задачами

Шукаєте додаток, що допоможе створювати, збирати та організовувати нотатки? А як щодо дотримання дедлайнів? Evernote визнано одним із найкращих застосунків для студентів 2021 року.

За допомогою EverNote у вас більше не виникатиме труднощів з веденням нотаток! Їх можна створювати у текстовому форматі, у форматі малюнків, фотографій, веб-контенту та навіть аудіозаписів. Після створення замітки зберігаються в електронних блокнотах, які можна редагувати, шукати, помічати ярликами та експортувати для використання на інших пристроях. 

Зрозуміла система керування задачами дозволяє легко призначати завдання безпосередньо в замітках, встановлювати строки їх виконання, позначати прапорцями або нагадуваннями.

Таким чином, жодна з важливих справ не залишиться невиконаною. 

Базова версія додатку доступна для всіх операційних систем та є безкоштовною. А для тих, хто прагне отримати доступ до розширеного функціоналу, пропонують тарифні плани.

Завантажити: Android, iOS, Windows.   

Будьте продуктивнішими та навчайтеся ефективно разом з цими додатками, та гайда до нових звершень! Ми в вас віримо!

Читайте також: МУЗИКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ: ДОПОМАГАЄ ЧИ ЗАВАЖАЄ

Текст: Анна Рось

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email