KPMG запрошує на відкриту онлайн-лекцію

Хочеш дізнатися, як провести студентські роки з максимальною користю і які дії можуть стати запорукою твого успіху? Тоді час переймати безцінний досвід професіонала. І не кого-небудь, а співвласника Big4 компанії KPMG в Україні!

До початку нового навчального року компанія KPMG підготувала надкорисну й мегацікаву відкриту онлайн-лекцію! Зустріч передусім орієнтована на студентів і випускників економічних та фінансових спеціальностей.

Про організатора. Компанія KPMG пропонує аудиторські та консультаційні послуги послуги для бізнесу в різних галузях економіки. Офіси представлено в 147 країнах, де працює понад 219 000 професіоналів!⚡ В Україні KPMG надає послуги провідним вітчизняним і міжнародним підприємствам та організаціям.

А ще KPMG входить до рейтингу ТОП-25 роботодавців, відкритих для молодих талантів, за версією кар’єрного порталу STUD-POINT!

Відкрита онлайн-лекція — твій унікальний шанс:

🔥 поспілкуватися з експертом;

🔥 дізнатися, де шукати мотивацію для навчання;

🔥 зрозуміти, чому інвестиції в себе — найцінніші;

🔥 почути про навички, які варто формувати протягом навчання в університеті;

🔥 довідатися, що потрібно для побудови успішної кар’єри в консалтингу;

🔥 перевірити актуальність вислову «Спочатку ти працюєш на заліковку, а потім вона працює на тебе» стосовно кар’єри.

Де? Онлайн

Коли? 9 вересня, 15:30

Скільки? Безкоштовно

Про спікера. Дмитро Мусатов — керівник відділу корпоративних фінансів KPMG в Україні. Протягом усієї своєї кар’єри він керував багатонаціональними командами професіоналів у галузі фінансів й оцінки в Україні, Казахстані, Азербайджані, Росії.

Розпочни осінь активно й продуктивно! Аби відвідати зустріч, переходь за посиланням, пиши в коментарях, що хочеш доєднатися до лекції, і чекай на посилання в директі.

Більше про компанію можеш дізнатися на кар’єрній сторінці💥. Там ти також знайдеш посилання на актуальні стажування й можливості для джунів.

Тебе обов’язково зацікавить:

KPMG запрошує на стажування з фінансового консалтингу

Фінансова грамотність студента: що, як, для чого?

Як провести студентські роки з користю

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email