Минулі учасники Marketing school про свої враження

Marketing school 2021 стартувала вже сьогодні, тож ми вирішили поділитися з вами відгуками щасливих учасників, які брали участь у школі минулого року.

Не секрет, що успішне працевлаштування – річ дуже складна. Тим паче у сфері, в якій ти «новачок». Проте STUD-POINT вирішив вбити двох зайців: ми створили унікальну Marketing school, яка за 2 тижні дає найнеобхідніші знання зі сфери маркетингу та піару. І щоби ще більше спростити нашим читачам життя, ми запросили топові компанії, які беруть на роботу студентів без досвіду – тобто наших випускників. Понад 300 успішних кар’єрних історій, задоволені учасники та їхні неймовірні історії.
Давайте послухаємо деякі з них.

Софія:
Насправді школа дуже сподобалось. Було зручно вчитися + щоденні лекції змушували не закидувати, нагадували інтенсив, практичні кейси – застосовувати знання на практиці та отримувати фідбек. Було дуже сильне комьюніті, чат впродовж лекцій просто не вмовкав, змушуючи старатись ще більше. Також надихали круті лектори, часто навіть засиджувались далеко за час відведений на лекції. Атмосфера насправді була дуже надихаюча й не обтяжлива. Дуже рада, що взяла тоді участь.
Що можу порадити майбутнім учасникам: беріть участь, якщо думаєте, що маркетинг це ваше. Не сумнівайтеся, тому що STUD-POINT запрошує найкращих фахівців своєї справи. Беріть їхній досвід та починайте його застосовувати. Ну і звичайно не забувайте писати класні інсайти, я свої юзаю до сих пір, і вони досі надихають мене. Удачі, знань, практики та сміливості.

Валерія:
Школа була супер кльовою з декількох причин: хороша організація як комунікації учасників у межах чату, так і зустрічі з лекторами; по-друге, просто нереальні лектори: і Banda Agency, і Fedoriv, безліч інших крутих спікерів; по-третє, ти справді отримуєш знання, а не м’ютиш звук і йдеш по своїх справах. Тому рекомендую однозначно))

Михайло:
Мені сподобалася Marketing school й я дуже багато чого почерпнув для себе і зараз активно використовую в роботі👌
Людям, які думають брати участь чи ні, скажу так, це те ж саме, якщо вам прийшли й дали валізу з грошима, а ви ввдмовитеся, але MS це валіза зі знаннями від якої краще не відмовлятися, бо як то кажуть, така можливість дається раз в житті)

Вікторія
Я проходила курс минулого року, отримала купу корисних знань та наводок, куди далі рухатись у розвитку.
Завдяки отриманим знанням 3 місяці тому я відкрила свою SMM-агенцію.

Анна:
На одному з вебінарів школи я зацікавилась компанією JTI. Спікер розповіла про відкриті можливості у компанії та дали контакти у чат-бот. Я відразу написала, поспілкувалась із представником компанії, але на той момент не виявилось цікавих для мене вакансії. Однак уже за пів року, я подалась на позицію Employer Branding Trainee і через деякий час цей представник компанії стала моєю керівницею.
Проходження школи точно додало плюсик до моєї кандидатури.

Отож, наша школа маркетингу була справді неймовірною і ми щиро сподіваємося, що цього року вона стане ще кращою!

Ти маєш можливість зареєструватися на школу та отримати доступ до відеозаписів! Переходь за посиланням і використай свій шанс!.

А також читай нашу статтю про професії у світі маркетингу тут.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram