No more SMM: як розвивати бренд правильно?

Що є правильним SMM?.. Ні, це не хаотичне публікування яскравих картинок, а точно вибудувана наперед стратегія. Це не окремі зусилля єдиного SMM-менеджера, а співпраця колективу… Гм-м, а про що ж іще варто пам’ятати?

Українська агенція інтернет-маркетингу Netpeak організовує онлайн-конференцію No more SMM — жодного більше SMM без стратегії, маркетингу й команди. На зустрічі топові спікери обговорять, як розвивати бренд за допомогою соціальних мереж.

Про організаторів. Netpeak розвиває бізнес, використовуючи можливості інтернет-простору. Мета компанії — просувати не сайт клієнта, а його бізнес. Не просто нагнати «трафіку», а залучити майбутніх клієнтів.

Netpeak — це 15 років досвіду роботи на результат. Найцінніший ресурс компанії — це команда із 684 професіоналів у п’яти країнах світу!

No more SMM — це:

💡 Стратегія. Дізнаєшся, чому SMM — це не про постики у Facebook і чому без стратегії взагалі можна не починати роботу із соціальними мережами. Спікери пояснять, який вигляд повинна мати ця стратегія, як прив’язати її до показників ефективності та як потім ці показники виміряти;

💡 Кейси. Кожен з експертів поділиться своїм досвідом і розповість, які канали маркетингу спрацювали в їхньому випадку. Ти почуєш про ціле різноманіття підходів, інструментів і стратегій, які потім зможеш застосувати у своїй діяльності.

💡 Ком’юніті. Конференція надає також можливість нетворкінгу. У чаті в телеграмі (лінк на який прилетить до тебе в скриньку одразу після реєстрації) ти обов’язково знайдеш людей зі схожими цінностями, інтересами та поглядами.

Коли? 23 вересня

Де? Онлайн

Скільки? Безкоштовно

Відвідування конференції — must, якщо ти:

⚡ SMM-спеціаліст / маркетолог чи цікавишся цими галузями;

⚡ Керівник відділу маркетингу;

⚡ Власник бізнесу.

Час дізнатися, як втілити задум у життя! Реєструйся за посиланням ось тут.

Подбай про свій успіх💛:

Гаряча вакансія: Junior Marketing Manager у Genesis

«Анатомія змін: Новий погляд»: секрети сучасного маркетингу

Кейси маркетингових кампаній, які реально спрацювали

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email