Підбірка вакансій у KPMG: консультування

Годі чекати понеділка, наступного року чи знаку долі, аби почати свою успішну кар’єру!.. А надто, коли ми пропонуємо цілий список актуальний вакансій у Big4 компанії!

Перед тобою гаряча підбірка вакансій в KPMG, які стосуються консультаційних послуг, юридичного та податкового консультування. Але спершу — кілька слів про роботодавця:).

Певно, ти чув про цю компанію. KPMG — міжнародна мережа фірм, що об’єднує 219 00 професіоналів у 147 країнах  світу🔥. Компанія надає аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Клієнтами фірми стають як державні органи, так і провідні інтернаціональні компанії.

А ось і обіцяна підбірка вакансій. Подавайся: у тебе неодмінно все вийде!

Intern, Business Valuation, Corporate Finance

Стажери приєднаються до команди провідних експертів з корпоративного консалтингу. Ти візьмеш участь у складних, захопливих проєктах для лідерів галузі, а також низки компаній, що розвиваються.

Intern, Real Estate Valuation, Corporate Finance

Відділ корпоративних фінансів практикує оцінку бізнесу та активів, бізнес-планування, залучення фінансів, фінансове моделювання для різних цілей та прийняття ключових рішень для керівників бізнесу. І ти можеш долучитися до захопливої роботи відділу!

Intern, Management Consulting

Стажер допоможе клієнтам KPMG вирішувати їхні найважливіші проблеми. Ти будеш застосовувати міжнародний досвід KPMG у поєднанні з локальними особливостями та використовувати методи менеджмент-консультування. Матимеш шанс працювати з клієнтами приватного та державного секторів.

Intern, Corporate Tax

Спочатку в основному зосередишся на впровадженні відповідних правил та базовій консультаційній роботі. З огляду на набутий досвід, поступово будеш брати на себе все більшу відповідальність за залучення клієнта.

Junior Specialist, Business Development

Ти будеш працювати над продажем послуг з корпоративного оподаткування та права цільовим клієнтам. А також формуватимеш та збільшуватимеш частку KPMG на ринку податкових та юридичних послуг України.

Є принаймні три причини, аби приєднатися до міжнародної команди KPMG:

👥 Глобальні можливості. Ти отримаєш доступ до міжнародних досліджень і зможеш навчатися в колег з усього світу.

👤 Реальні проєкти з самого початку. Пірнеш у роботу з головою та отримаєш досвід, який в інших сферах напрацьовується роками.

🗣️ Команда однодумців. Працюватимеш пліч-о-пліч з професіоналами, більшість з яких так само розпочали будувати кар’єру в KPMG. Став запитання, навчайся — команда завжди тебе підтримає.

Відчуй енергію нових можливостей! Деталі вакансій — ось тут. А резюме краще залишати в чат-боті.

Познайомся з командою STUD-POINT ближче🧡:

Що дивляться у STUD-POINT?

Що читають у STUD-POINT?

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Вкажіть платника