Професії, які потребують знань в маркетингу

Думаєш, знання у сфері маркетингу потрібні лише спеціалістам цього напряму? А от і ні! Не важливо, займаєшся ти SMM, копірайтингом чи аналітикою, marketing skills точно стануть у нагоді!

STUD-POINT підготував для тебе професії, при яких буде корисно мати хоча би базові знання у маркетингу та зібрав лайфхаки, що саме вивчати💛

Маркетолог

Маркетолог – перший, кому потрібно розуміти всі тонкощі маркетингу (не хвилюйся – далі буде не так очевидно). Тут тобі точно є де розгулятися, тому що зайвих знань не буває! Невеличка порада: вивчаючи щось нове, не забувай одразу застосовувати отримані знання на практиці.

Копірайтер

Зараз спостерігається тенденція, за якою копірайтера важливо не лише писати, а й проводити фактчекінг, аналізувати запити ринку, структурувати тексти та контролювати загальну картину текстової комунікації компанії. Поетичні тексти в минулому – зараз у тренді короткі та зрозумілі тексти.

Якщо ти ще не читав книгу «Читай, скорочуй» (Ільяхов, Саричева), то знай, що ти багато втрачаєш, адже вона – настільна книга сучасної людини! Також можеш почитати «Текст-пекс-шмекс» (Зінссер).

SMM-менеджер

Займається просуванням товарів та брендів у соцмережах. При цьому SMM-спеціаліст створює контент, креативи, використовує інструменти seo та таргетингу. Важливим є його знання в аналітиці та розуміння всіх процесів, що відбуваються всередині компанії.

Для більш детального розуміння особливостей такого напряму, радимо пройти безкоштовний курс за посиланням.

Таргетолог

Такий спеціаліст займається рекламою в соцмережах. При цьому він використовує спеціальні параметри (вік, стать, вподобання), які допомагають максимально точно підібрати такий тип реклами, який найбільше зацікавить клієнта.

Тонкощі таргетингу можна знайти за посиланням.

Brand-manager

Він відповідає за створення позитивного іміджу компанії, вивчає цільову аудиторію та потреби ринку, а ще розробляє стратегію та працює над просуванням бренду. Такій людині треба добре орієнтуватися у потребах клієнтів, розуміти їхні запити і бути в курсі усіх новинок.

Радимо прочитати книгу «Як ростуть бренди» (Шарп) та подивитися фільм «Хвіст виляє собакою».

SEO-спеціаліст

Такі люди працюють над оптимізацією сайту та піднімають його вверх пошукових запитів. Їм теж треба розуміти потреби клієнтів, вміти ефективно знаходити ключові слова та багато аналізувати.

Трохи більше про SEO можна дізнатися у курсі ютуб-відео за посиланням.

PR-manager

Піарники здебільшого будують взаємодію з аудиторією бренду та партнерами. Він контролює формування позитивного іміджу компанії на ринку, готує публікації у соцмережах. PR – бог комунікацій і справжній стратег, тому без знань у маркетингу знову ж таки нікуди.

За посиланням ти можеш знайти цікавий курс із піару. Також радимо прочитати книгу «Піар високого польоту».

Контент-маркетолог

Від нього залежить, наскільки «сучасним» на ринку буде той чи інший бренд. Він займається не лише генерацією цікавого контенту, а й поширенням його з максимальною ефективністю. Його must do – це слідкувати за трендами, обирати найефективніші канали просування контенту та досліджувати цільову аудиторію.

Трохи більше про цю професію читай тут.

Якщо хочеш покращити свої знання у сфері маркетингу, а отже і в кожній з цих професії по трішки, швидше реєструйся на Marketing school by STUD-POINT за посиланням. Це ТВОЯ можливість стати топовим спеціалістом і стартувати кар’єру в крутій компанії 🔥

P.S. STUD-POINT підготував для тебе ще одну цікаву статтю про маркетинг для студентів! Скоріше переходь сюди.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram