Пройди безкоштовні IT-курси та отримай job offer

Осінь — чудова пора для навчання й саморозвитку. А якщо це безкоштовно + із затребуваних спеціальностей, тоді ми взагалі не розуміємо, чого чекати! Читай можливість до кінця й подавай заявку!

LeverX Group стартує IT-курси із затребуваних спеціальностей у галузі. Навчання ідеально підходить на роль провідника у світ IT. Компанії вигідно зробити курси потужним концентратом корисних знань, адже найкращих випускників планують прийняти у свій колектив🤯.

То хто вони — організатори? LeverX Group об’єднує компанії LeverX та Emerline. Emerline надає повний пакет послуг з розробки програмного забезпечення для компаній у всьому світі. А LeverX розробляє SAP-рішення для таких великих компаній як: KIA Motors, BMW, Home Credit Bank, PepsiCo та інших.

LeverX Group — це більш ніж 550 завершених проєктів за 18 років експертизи! Група налічує понад 1000 фахівців у 8 країнах світу, що аналізують, розробляють та впроваджують рішення будь-якої складності.

IT-курси від LeverX Group — це:

🔥 4 напрями на твій вибір;

🔥 1—2 місяці навчання в професіоналів;

🔥 інтенсив отримання цінних практичних знань;

🔥 сертифікат про успішне проходження курсу;

🔥 сучасний і зручний київський офіс;

💥 job offer для найкращих випускників!

Вимоги для проходження курсу невеликі й включають базові знання за обраним напрямом. А вибрати можеш один із цих курсів:

  • Програмування на SAP ABAP;
  • Front-end розробка на базі фреймворка SAPUI5;
  • Програмування на Java;
  • Back-end розробка на Node.js.

IT-курси починаються в різну дату: від середини до кінця жовтня. Уже зовсім скоро! Тож поспіши опанувати заповітну професію, поки не стало пізно — читай подробиці за лінком.

Інші привабливі можливості в IT:

Шариш в IT? Стартуй кар’єру в Parimatch Tech

Проходь QA онлайн-курс із працевлаштуванням

Стартуй кар’єру в IT на Jooble Hiring Week

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email