Реклама тут, реклама там. 8 фішок про маркетинг

Розвиваєшся у сфері маркетингу та хочеш знайти нестандартні підходи до рекламних кампаній? Ми зібрали аж 8 рандомних фактів, які точно пробудять твій креатив

Маркетинг не знає безглуздих ідей чи кількостей. А ці кейси – лише підтвердження цього.

  • Фармацевтичні компанії витрачають на маркетинг і рекламу вдвічі більше, ніж на дослідження. 24 % прибутку від продажу йде на просування товарів і лише 13 % — на дослідження.
  • Можливо, ти вже помітив, що при створенні реклами будь-якого наручного годинника стрілки завжди встановлюють на 10 годин 10 хвилин або на 8 годин 20 хвилин. В першу чергу це робиться для того, щоб стрілки не закривали собою назву бренду. Крім цього, таке розташування стрілок зовні нагадує посмішку, тим самим налаштовуючи людей на позитивний лад, а отже, вони з більшою ймовірністю куплять саме цей годинник.
  • 30-секундний рекламний ролик, показаний під час трансляції фінальної гри за звання чемпіона НФЛ Сполучених Штатів Super Bowl, коштував 3 млн доларів. А скільки ти готовий витратити на рекламу?
  • Вихід рекламного ролика компанії Dove «Еволюція краси» став першою вірусної сенсацією в історії сучасної реклами — тільки за одну ніч більше мільйона користувачів переглянули відео-ролик, що викриває закулісне життя фешн-індустрії.
  • Щороку компанії всього світу витрачають більше 500 млрд доларів на рекламу.
  • Новітні дослідження показують, що найкращий спосіб переконати скептика що-небудь купити – це відмовитися від конкретних фактів в рекламі і зробити акцент на емоційній стороні. І навпаки, людей, до скептицизму не схильних, в рекламі більше переконують факти і інформативність.
  • Щоб мотивувати людей на купівлю товару, реклама апелює до психологічних потреб людини. Найбільш експлуатовані в рекламі інстинкти – це страх, почуття власної гідності, інстинкт самозбереження, наслідування і прагнення до влади.
  • Виробники солодких газованих напоїв витратили на рекламу в 2006 році в загальному $492 мільйони. Для порівняння, виробники молока Milk Processor Education Program, ініціатори кампанії «Got Milk», витратили за той же рік на рекламу на суму $67 мільйонів.

А більше читай тут і тут. А ще, читай нашу статтю про різні професії маркетолога! Знайдеш її ось тут.

Хочеш творити такі ж crazy речі із рекламою, як і герої-компанії вище? Тоді мерщій записуйся на Marketing school by STUD-POINT і починай підкорювати цей світ на максимум 🦸 Реєструйся за посиланням.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram