Дарниця

КИЇВ, UKRAINE

Українська фармацевтична компанія, заснована у 1930 році. ​Команда — понад 1 000 співробітників, які задіяні в дослідженні, розробці, виробництві та розповсюдженні лікарських препаратів для поліпшення здоров’я людей.
​Орієнтовані на наукові дослідження за стратегічними напрямками — кардіологія, неврологія і вирішення проблем болю.
​Лідери в Україні за обсягом продажів в натуральному виразі.

0
заснована у
0 +
cпівробітників
0
млн. інвестицій
3
топ найдорожчих брендів України
0
країн світу

Наші цінності

Амбіційне лідерство

Ми найкращі у тому, що ми робимо – кожен і разом. Ми мислимо і діємо за межами стереотипів. Ми зухвалі і невгамовні – досягнувши високої мети, ми ставимо перед собою ще сміливіші цілі.

Надбання

Ми пишаємося здобутками, які нас сформували як лідерів і скеровують на подальший розвиток. Це підходи, ставлення, стандарти, які вибудували міцний фундамент і які ми гордо несемо з собою далі: амбітність, якість як наше ДНК, піклування про людей, стійкість у складні періоди, далекоглядність.

Відповідальність

Ми щоденно свідомо несемо відповідальність перед колегами, пацієнтами, медичною спільнотою, партнерами, суспільством і планетою.

Extreme ownership (загострене відчуття власника)

Кожен з нас щодня досягає більшого і несе відповідальність за кінцевий результат компанії як власник.

У ДАРНИЦІ ТИ ЗМОЖЕШ:

 • працювати в комфортних умовах;
 • реалізовувати власні ініціативи за підтримки колег; 
 • ділитися знаннями і розвиватися, адже інвестування у професійний розвиток співробітників – один з наших пріоритетів; 
 • відкрито висловлювати свої думки і впливати на результати роботи.

У НАС ТИ ОТРИМАЄШ:

 • офіційне працевлаштування та «білу» заробітну плату;
 • нормований робочий день, що дозволяє тримати work-life balance;
 • можливість навчатися та постійно покращувати свої професійні навички. У Дарниці існує багаторівнева освітня система: відкриті тренінги та освітні курси за різними напрямами для всіх охочих, дистанційний освітній портал, корпоративна бібліотека, навчання у Harvard Medical School;
 • добровільне медичне страхування;
 • корпоративний транспорт (для окремих посад);
 • активне корпоративне життя; 
 • зручні інструменти комунікації – ми завжди в курсі подій та новин компанії, досягнень та ідей наших колег, бо спілкуємось між собою в особистій соціальній мережі Workplace.

ЯК СТАТИ ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ ДАРНИЦІ?

1

Напишіть нам

В описі кожної вакансії ви знайдете адресу електронної пошти. Надішліть на неї своє резюме і наберіться терпіння. Зазвичай ми відповідаємо кандидатам протягом тижня, однак бувають випадки, коли вакансія чи відгук потребує більше часу для обробки.

2

Пройдіть співбесіду

Наступний етап – співбесіда, щоб познайомитися ближче та зрозуміти, наскільки ми підходимо один одному.

3

У разі потреби виконайте тестове завдання

Це ще одна можливість оцінити, наскільки вам буде цікаво працювати в нашій компанії. Ми не рецензуємо та не оплачуємо тестові завдання, а от фідбек 100% даємо.

4

Завітайте на підсумкову зустріч з керівником та/або командою

Під час зустрічі ви зможете поставити всі питання, які вас цікавлять, познайомитися з колегами та дізнатися більше про завдання, які будете виконувати.

Наша місія

Допомагаємо медичним працівникам та пацієнтам покращувати якість життя завдяки науці, інноваціям та доступності кожному.

У компанії «Дарниця», ми щодня залучаємо найкращих фахівців та науковців, новітні фармацевтичні технології та прогресивні відкриття. Дотримуючись найвищих стандартів GМР, ми турбуємося про доступність нашої продукції та її безумовну якість у 16 країнах світу. 90 років довіри серед пацієнтів та науково-медичної спільноти надихають нас на нові фармацевтичні розробки, а ми в свою чергу надихаємо піклуватися про здоров’я на найвищому рівні разом із компанією «Дарниця».

Не забудь прочитати блог від stud-point