soft skills IT
School

by stud-point

старт

22 травня

тривалість

5 днів

формат

онлайн

Вартість

безкоштовно

Опис курсу

Цей онлайн-курс дозволить зануритись у світ програмування та зрозуміти, які навички потрібні для успішної роботи айтівця. Курс містить близько 20 найрізноманітніших лекцій. Усі лектори на відеокурсі є досвідченими фахівцями та чинними практиками в IT. Вони легко та доступно розкажуть усе, що треба знати про soft skills в IT, розвіють найпоширеніші міфи та допоможуть знайти свої зони розвитку й переваги. 

 

Окрім регулярних зустрічей з топовими спеціалістами України, на наших студентів чекає низка приємних бонусів: 

– доступ до закритого комьюніті. Тут ви зможете поспілкуватись зі своїми однодумцями, обмінятись ідеями та лайфхаками. Потужна спільнота завжди мотивує до розвитку, тому для нашої команди є дуже важливим створення теплої атмосфери серед студентів.

– безкоштовне вивчення англійської мови. Сфера IT неможлива без знань іноземних мов. Англійська стає не перевагою, а необхідністю для успішної діяльності у цій сфері. Ми готові допомогти вам розвинути та удосконалити свій рівень володіння англійською мовою. А в допомогу нам прийде платформа Englishdom!

– можливість отримати офер. Наші партнери, як і ми, зацікавлені у розвитку молоді. Саме тому більшість з представлених компаній зацікавлені у працевлаштуванні початківців у сфері IT. Для цього потрібно лише мати достатній рівень вмотивованості та бажання щодня розвиватись та долати нові виклики. 

Напрямки, які будуть на курсі:

  • Project manager
  • QA/QC
  • Data Scientist
  • HTML+CSS
  • Найпопулярніші мови програмування
  • Фреймворки
  • Soft & Career skills 
  • Artificial Intelligence 

Чого навчає
Soft Skills IT School

Уся програма курсу орієнтована на розвиток soft skills або так званих м‘яких навичок у наших студентів. Але не варто думати, що це однотипна та нецікава тема! Ми розкажемо, чому soft skill настільки ж важливі як і hard skills у роботі айтівців.

Уся програма курсу орієнтована на розвиток soft skills або так званих м‘яких навичок у наших студентів. Але не варто думати, що це однотипна та нецікава тема! Ми розкажемо, чому soft skill настільки ж важливі як і hard skills у роботі айтівців.

Чекліст переваг курсу

Зручний графік

Вебінари проходять у будні з 18:00 до 20:45. Це означає, що ти зможеш легко поєднувати курс з навчанням в універі, хобі чи роботою.

цей проєкт стане твоїм ментором та мотиватором для побудови свого майбутнього - сучасної кар’єри у ІТ-сфері;

комунікація з представниками топових ІТ-компаній;

Працевлаштування

Слухачі курсу мають змогу поспілкуватися з кращими міжнародними та українськими компаніями-роботодавцями і дізнатися про відкриті вакансії на junior позиції.

Сертифікат

Після завершення навчання усі, хто вдало складе фінальний тест, отримають іменний сертифікат від STUD-POINT.

Чому в IT необхідні
Soft Skills

Сучасний світ дуже швидко змінюється. Сфера IT не стала винятком. Ще донедавна найважливішими лишались hard skills айтівців. Проте роботодавці швидко зрозуміли, що працівники, які можуть якісно комунікувати, працювати в команді, вміють адаптовуватись тощо, є набагато продуктивнішими та ефективнішими. До того ж добре розвинені софт скіли допомагають не лише у роботі, але й в буденному житті. Проте існують й інші причини розвивати та постійно вдосконалювати м’які навички. 

Працевлаштування

У випадку, якщо роботодавцю потрібно обрати між двома кандидатами з однаковими професійними навичками, то вибір буде зроблений на користь того, хто володіє ще й хорошими soft skills.

Кар’єрний ріст

Кожне підвищення тягне за собою купу обов’язків та емоційного навантаження. Тому потрібно навчитись жонглювати усім, а м’які навички вам допоможуть.

Релокація

Тут все просто: м’які навички допоможуть вам швидко адаптуватись до змін, нових команд або навіть країн, тому це гарантує кар’єрний зріст у вашому житті.

Чому ви маєте обрати розвиток Soft Skills разом зі Stud-Point

STUD-POINT — один з лідерів українських онлайн-курсів. Ми прагнемо розвивати культуру онлайн-освіти, тому робимо максимум для того, аби вона стала доступною для кожного. Окрім того, ми як команда, яка постійно збільшується та розвивається, розуміємо усю важливість софт скілів. 

Тому ми дуже відповідально ставимось до підбору лекторів та якості наданої інформації. Наші студенти – наша найбільша цінність. Тому ми готові викладатись на повну, аби ви вийшли з навчання задоволеними та впевненими, що витратили час недарма.