Шариш в ІТ? Стартуй кар’єру з Parimatch Tech

parimatch tech
Вивчаєш комп’ютерні науки і добре розумієшся на мовах програмування? Хочеш стартувати кар’єру в топовій компанії, яку знають всі твої друзі? Така можливість є! Parimatch Tech відкриває набір на Parimatch Tech Academy.

Усього є чотири освітні напрямки. За 3,5 місяці ти отримаєш базові знання з ІТ-розробки, тестування або DevOps і зможеш перейняти досвід провідних експертів ринку. А після вивчення теорії 2,5 місяці проходитимеш оплачуване стажування і будеш працювати над реальними кейсами. Кращим випускникам Parimatch Tech запропонує джоб-оффер.

Трохи інфи про курси

JavaScript
Вивчення однієї з найбільш популярних мов програмування. Під час навчання студенти не лише дізнаються про технології HTML і CSS, а й навчаться створювати інтерфейсні додатки на основі JavaScript, зокрема c використанням бібліотек React.js і Redux.

.NET + DevOps
Вивчення популярної платформи, що займає передові позиції на ринку України й світу. Тут ти станеш фахівцем, який володіє усіма знаннями для комерційної розробки і може забезпечити повний цикл створення сервісів.

C# Automation
Курс для тих, хто хоче працювати з автоматизованим тестуванням, використовуючи С# і платформу .NET. Студенти дізнаються основні підходи в тестуванні веб-додатків, вивчать повний цикл процесу автоматизації, а також отримають всі необхідні для роботи навички.

DevOps
На цій програмі студенти знайомляться з основними концепціями і принципами DevOps, вчать актуальні практики з розгортання усієї інфраструктури та отримують безцінний практичний досвід. Курс склали у партнерстві з Amazon Web Services.

Що кажуть в Parimatch Tech?

Ми відкриваємо наймасштабніший набір в історії Parimatch Tech Academy і плануємо відібрати понад 100 студентів. Минулі випуски показали, що формати і підходи в Академії дійсно працюють і допомагають підготувати якісних фахівців. Разом з тим ми проаналізували досвід студентів, внесли корективи і вдосконалили програму. Тепер вона ще цікавіша й ефективніша.

Тетяна Деркач, L&D Lead Parimatch Tech

Бізнес змінюється і стрімко цифровізується, тому попит на технічних співробітників збільшується. У Parimatch Tech Academy готують фахівців, які одразу після випуску відповідають усім вимогам ринку: мають необхідні знання та навички, вміють працювати в команді, швидко приймають рішення і витримують конкуренцію. Наш освітній процес заснований на практиці, менторській підтримці та роботі з реальними проєктами. Саме тому навчання в Академії є одним з найбільш системних.

Дмитро Федюков, VP of Data, Deputy CTO в Parimatch Tech
Хочу взяти участь. Що треба зробити?

Крок 1. До 27 жовтня заповнюй онлайн-форму й отримуй на електронну пошту підтвердження про реєстрацію від організаторів.

Крок 2. Здавай загальний і технічний тести та проходь онлайн-співбесіду.

Крок 3. Чекай на результати. Їх оголосять 9 листопада.

Крок 4. Починай навчання з 22 листопада і стартуй свою кар’єру!

Якщо маєш питання або хочеш дізнатися всі-всі деталі, приходь 20 жовтня на офлайн презентацію Parimatch Tech Academy або приєднуйся онлайн.

Цікавий факт від STUD-POINT
Parimatch Tech Academy проводять вже вчетверте. За три роки пройшло 7 курсів, на яких навчалися понад 155 студентів. З них 70 отримали пропозицію приєднатися до компанії Parimatch Tech, а ще кілька десятків пройшли співбесіду в інших топових роботодавців.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email