Що було на Summer Quest від Leroy Merlin | STUD-POINT

Blog

Що було на Summer Quest від Leroy Merlin

В той час, як вся країна 4 дні офіційно відпочивала, нарешті відбувся Summer Quest від Leroy Merlin в суботу, 30-го червня.

Відбір пройшли тільки найбільш вмотивовані учасники, які окрім фану, призів та величезної піци, хотіли отримати роботу та стати частиною компанії.

 width=

Для тих, хто через поїздку до бабусі, погану погоду або любов до сну не зміг до нас приєднатись, ми розповімо, як проходив квест.

Ранок суботи. В Leroy Merlin на Саперно-Слобідській збираються учасники, працівники та звичайні покупці, які й поняття не мали, що сьогодні поруч з ними будуть з азартом бігати зграйки студентів.

[espro-slider id=6857]

Усі учасники були поділені на команди і мали єдине завдання – якнайшвидше пройти квест.

Випробування були на швидкість, кмітливість та креативність. На кшталт з’ясувати модель газонокосарки, знайти та сфотографувати її, оформити реальне онлайн-замовлення та зробити селфі з продавцем-консультантом.

 width=

Фінальним завданням було створити логотип своєї команди з журналів та кольорового паперу, й вписати у нього лого Leroy Merlin.
Опісля потрібно було успішно презентувати свій витвір решті команд та керівництву магазину.

[espro-slider id=6858]

Переможцем стала команда хлопців “Bounjour”, яка першою виконала всі завдання. А  дівчача команда “Des Fleurs” стала найоригінальнішою у створенні лого.

 width=  width=

Усі учасники отримали призові чашки та сертифікати про участь у квесті, а переможці коробки цукерок та чеки на покупки в Leroy Merlin.

 width=

Далі на усіх чекало святкування з піцою та напоями, а дружнє спілкування переросло в екскурсію. Директор магазину на Саперно-Слобідській Франсуа Галерно поділився історією про заснування компанії, її цінності та можливості для кар’єрного зростання.

[espro-slider id=6859]

Враженнями про квест поділилась HR-manager Leroy Merlin Надія Кудрявцева:

 width=«Леруа Мерлен Україна» – развивающаяся компания, которая идет в ногу со временем. Соответственно, ей жизненно необходимы человеческие ресурсы, которые будут способствовать её непрерывной эволюции. И ей никак не обойтись без молодых и энергичных предпринимателей, готовых экспериментировать, идти на риск и делать компанию инновационной.

Студенты, принявшие участие в «Summer Quest», который состоялся 30.06 в магазине «Леруа Мерлен Саперка» и целью которого было познакомиться с потенциальными сотрудниками, зарядили меня своим энтузиазмом, позитивом и креативностью. Мне было очень любопытно наблюдать за их поведением и реакцией во время квеста. Несмотря на то, что победителями стала лишь одна команда, каждый из них очень хорошо справился с каждым заданиям. Я уверенна, что такого рода мероприятие было не последним. До новых встреч!»

І хоч ми також сподіваємось, що це не останній Summer Quest, краще не чекай наступного літа, а пробуй себе просто зараз. Шукай свою роботу в міжнародній компанії тут.

 width=