Стань бариста у кав'ярні, яку любить уся країна | STUD-POINT

Blog

Стань бариста у кав’ярні, яку любить уся країна

Що може бути краще, ніж аромат свіжозвареної кави вранці чи терпкий смак фруктового чаю ввечері під час перегляду улюбленого фільму? А уяви тільки, як було б круто самому вміти приготувати ідеальне лате, капучіно з інстаграмним малюнком та справжнє еспресо?

А якщо я скажу, що на цьому можна ще й непогано заробляти?)

Йдеться про усім відому компанію Aroma Kava, яка зарекомендувала себе на українському ринку як одна з кращих. Це – мережа кав’ярень, яка працює більше, ніж у 20 містах України і пропонує широкий вибір кавових напоїв, десертів та сендвічів за доступними цінами.

«Ми використовуємо унікальні продукти та рецепти для створення наших напоїв. Саме тому Aroma Kavа так полюбляють українці,» – говорять у компанії.

Зараз у кав’ярні шукають бариста в Київ та регіони. Є можливість кар’єрного росту: можна стати старшим бариста, керуючим кав’ярнею, супервайзером чи тренером. Студенти залюбки влаштовуються у цю компанію, адже є змога працювати на половину ставки, а це 6 годин.

Перед тим, як приступити до роботи, майбутні працівники проходять обов’язкове стажування, яке триває тиждень.

Aroma Kava навіть має свій власний додаток на телефон, в якому можна переглянути найближчі кав’ярні і їхній графік роботи, актуальне меню, новини та акції, оцінки і відгуки гостей.

Компанія ретельно ставиться до підбору персоналу, адже найважливіше – дотримуватись єдиних стандартів: візуалізації, рецептури, технології приготування та алгоритму обслуговування. Та охочих працювати тут обіцяють усього навчити та все необхідне показати.

Хочеш долучитись до успішної компанії, каву якої п’є вся країна? Приходь до Aroma Kava на співбесіду! Можливо, шукають саме тебе.

 width=

Автор статті – Ярина Паславська