Талановиті айтішники давно працюють у ZONE3000, а ти?

IT-сфера за останнє десятиліття розвивається шаленими темпами. Навіть ті, хто геть не розбирається у технологіях, знають – така професія престижна і затребувана на ринку.

За дослідженням Мін’юсту, станом на квітень минулого року в Україні налічується понад 125 тисяч IT спеціалістів. Найбільша концентрація «комп’ютерних голів» зосереджена у Києві – майже 29%, наступна область у рейтингу – Харківська (14%), а на третьому місці Львівщина (10%). Цікаво, що жінок у цій сфері близько 24%.

У березні цього року видання «Бізнес Цензор» повідомило, що Україна вийшла на 1 місце в Європі за експортом IT-послуг. Щороку індустрія зростає на 20- 25% – що і є прикладом шаленого темпу.

Звісно, що амбітна й енергійна молодь не бажає залишатись осторонь від таких перспектив. Сотнями студенти з абсолютно інших напрямків завершують курси IT і шукають компанію для роботи. Пропозицій багато, але як обрати саме ту, у якій робота буде приносити максимум задоволення, натхнення та мотивації?
Сьогодні ми розкажемо вам про одну з кращих міжнародних IT-компаній, вакансії якої відкриті для українців.

Так-так, ми про ZONE3000 🙂 Це компанія, яка надає послуги з доменної реєстрації та веб-хостингу десяткам країнам цілого світу.
10 мільйонів доменних імен, 18 років стажу, 300 тисяч сайтів та понад 3 мільйони користувачів! Хіба це не вражає?
«У нас наразі відкрита вакансія, котра ідеально підходить для студентів – Customer Support Specialist. Ця посада дає змогу без попереднього досвіду та технічних знань освоїти роботу у техпідтримці та почати свою кар’єру в IT- сфері. Ми проводимо спеціалізоване навчання, де надаємо усі необхідні знання молодим кадрам. Головна вимога до кандидатів, які пробуватимуть себе на цю вакансію – знання граматики англійської мови на рівні Intermediate та вище. Заробітна плата від 400$ у гривневому еквіваленті,» – кажуть у компанії.

На позиції Customer Support Specialist позмінний графік роботи, який включає у себе 3 види змін: ранкова, вечірня та нічна. З вечірньої та на нічну зміну компанія забезпечує працівників трасфером. Ще один приємний плюс – політика ZONE3000 склалась таким чином, що усі керуючі посади займають люди, які раніше були Customer Support Specialists. Завдяки постійним можливостям відвідувати внутрішні тренінги та конференції, підніматись по кар’єрних сходинках – легко, а за бажанням можна навіть змінити вектор і розвиватись у цій же компанії трохи в іншому напрямку.

Для того, щоб ефективно вести комунікацію з клієнтами та тримати англійську своїх працівників у тонусі, компанія має внутрішній проект – English Crash Course.
ZONE3000 піклується про здоров’я своїх підлеглих: тут і велопарковка, і кімнати для відпочинку, сну і навіть душова. Усе створено для того, щоб працювати максимально ефективно і розслаблятись після виконаних завдань.

ZONE3000 – твій шанс здобути колосальний досвід роботи у міжнародній компанії, познайомитись з кращими IT-спецілаістами країни та отримати нові вміння одної з передових професій майбутнього. Досить вагатись!
#ТИЗМОЖЕШ

Автор статті – Ярина Паславська

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram