Ти можеш стати секретним інгредієнтом Coca-Cola | STUD-POINT

Blog

Ти можеш стати секретним інгредієнтом Coca-Cola

Секретним інгредієнтом нашої компанії є команда Coca-Cola HBC.
Це родина, яка налічує понад 1 500 людей в Україні і Молдові. Вони шукають людей, що захоплюються своєю справою.

Заради чого ви працюєте?

Щоденна місія компанії полягає у тому, щоб втамовувати спрагу 595 мільйонів споживачів, яким ми пропонуємо на вибір понад 136 легендарних світових і улюблених локальних брендів, щоб бути поряд у ті моменти, які є дійсно важливими для них, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми – справді сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня, у 28 країнах, на 3 континентах. Запорукою нашого успіху є командна робота у великій родині, яка базується на принципі:

«Один за всіх, і всі – за одного!»

Ми захоплюємося тим, що робимо. Нас мотивують широкі можливості для навчання, які надає компанія, мультинаціональне середовище та унікальні перспективи професійного зростання.

Чи є у вас программи стажування?

Для студентів останніх курсів і випускників у компанії Сoca-Сola HBC діє програма стажування Rise. Це повноцінна робота, орієнтована на талановитих випускників, яким ми допомагаємо зростати у рамках компанії і стати наступним поколінням лідерів Coca-Cola HBC.

Rise поєднує ваші унікальні навички із умовами швидкозмінного середовища, наставництвом від топ лідерів, міжнародним середовищем і дає змогу брати на себе відповідальність вже на початку вашої кар’єри. Це дворічна програма, після проходження якої ви отримаєте можливість розвиватися далі і будувати кар’єру у ролі лідера у тій функції, в якій ви проходили стажування.

Програма дозволяє у короткі терміни отримати розуміння бізнесу та індустрії, забезпечуючи можливість лідирувати важливі і значущі проекти. Стажер отримає всебічне розуміння бізнесу завдяки ротаційним завданням, проектам, наставництву і коучингу від лідерів. Кредо програми:

IF THIS SOUNDS LIKE YOU, YOU’RE READY TO RISE

Чи потрібен досвід роботи?

Досвід не є обов’язковою вимогою, але потенціал і пристрасть до справи, якою ви займаєтесь – так! Ми шукаємо саме вас, якщо:

 • Ви здатні швидко навчатися і прагнете зростати як лідер, навчатися новому у своєї команди і готові співпрацювати;
 • Ви допитливі, вам подобається кидати виклик статусу «кво» і ви прагнете працювати над справді значущими проектами;
 • Ви нещодавно закінчили ВУЗ і маєте щонайбільше 2 роки досвіду роботи або ж навчаєтесь на останньому курсі;
 • Ви вільно володієте англійською мовою і є досвідченим користувачем PC;
 • Ви займаєтесь волонтерською діяльністю або приймаєте активну участь у студентському житті, спортивних активностях або маєте інше цікаве захоплення.


Що передбачає участь у програмі RISE?

 • Роботу над проектами і завданнями, пов’язаними із вашою роллю у конкретній функції;
 • Участь або лідирування бізнес-проектів свого департаменту або міжфункціональних проектів;
 • Повну відповідальність за планування та організацію активностей, пов’язаних із завданнями, які перед вами ставляться, а також досягнення очікуваних результатів і виконання цілей;
 • Співпрацю, розвиток і підтримання стосунки зі своєю командою, іншими департаментами, наставниками, спонсорами проекту, готовність і проактивний підхід до отримання зворотного зв’язку;
 • Генерацію ідей для прокращення і оптимізації бізнес процесів;
 • Повну відповідальність за власний розвиток: здатність правильно використовувати кожну можливість і зворотній зв’язок.

Якщо ви прагнете побудувати кар’єру, яка дозволить максимально реалізувати ваш потенціал, працювати у команді професіоналів і вписати своє ім’я в історію компанії Coca-Cola HBC, тоді приєднуйтесь до нашої великої родини в Україні і Молдові!

Ти можеш стати нашим секретним інгредієнтом!