Універсальний маркетолог: топ-6 напрямків професії

Хочеш розвиватися у сфері маркетингу, але не знаєш, у якому напрямку рухатися? Ми зібрали аж 6 напрямків та створили тест, який допоможе визначити, який із них тобі підходить.

Сфера маркетингу насправді набагато ширша, аніж тобі здається. Вона включає різні напрямки.

Ось деякі з них:

🔸Маркетолог-аналітик
Така людина розробляє маркетингову стратегію компанії, проводить дослідження та використовує на практиці його результати. Тобі потрібен аналітичний склад розуму, вміння робити висновки та критично оцінювати ситуацію.

🔸Інтернет маркетолог
Гуру SMM, SEO, SEМ, веб-аналітики та e-mail-маркетингу. Він може з легкістю просувати товари в інтернеті і знає, як сформувати позитивний імідж компанії.

🔸Контент-маркетолог
Цей супергерой аналізує контент, який виходить на всіх майданчиках. Також він займається розробкою стратегії просування товару, створюючи різні цікаві статті, він визначає, що, коли та де публікувати. Завдання контент-маркетолога – зацікавити аудиторію і підігріти у неї інтерес до компанії🔥

🔸Brand маркетолог
Така людина займається просуванням торгових марок на ринку. Бренд маркетолог допомагає також підвищити прибуток від продажу товарів, а ще він точно знає, як зробити так, щоб ім’я бренду викликало у людей тільки positive vibes

🔸Трейд-маркетолог
Така людина здійснює зв’язок між покупцями та компаніями, просуває бренд продукту та робить все можливе, щоб кінцевий споживач був цілком задоволений ☺️

🔸Event-маркетолог
Він – амбасадор усіх подій, які проводяться для просування товару та бренду компанії. Твоя суперсила – це комунікації, креатив та відповідальність. Зазвичай івентери мають змогу взяти участь у всіх етапах організації заходу, тож їхня багатогранність буде лише плюсом.

Найприкольніше те, що професія маркетолога передбачає загальне розуміння КОЖНОЇ з цих професій. Тож ти легко можеш стати універсальним спеціалістом.

Проходь наш тест та дізнавайся, який із цих напрямів підходить тобі найбільше. Переходь за посиланням.

А ще читай нашу статтю про професії, пов’язані зі сферою маркетингу тут.

Реєструйся на нашу Marketing school та прокачуй свої навички у кожній з цих сфер!

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram