Проходь стажування у відділі маркетингу hromadske

Знаємо, як важко дається багатьом розпочати свій кар’єрний шлях… Так само важко може бути потім його змінити. Але стажування від hromadske дає можливість вирішити як першу, так і другу проблему!

Незалежне медіа hromadske відкриває набір на стажування у відділі маркетингу. Учитимешся й працюватимеш ти full-time в київському офісі організації. hromadske не зважатиме на твій вік, допускатиме попередній досвід в цілковито іншій галузі чи взагалі відсутність такого.

Чи ти знав, що hromadske —  незалежний український цифровий мовник? Медіа працює виключно в інтересах суспільства й не має власника-олігарха, під інтереси якого має підлаштовуватися. Діяльність hromadske переважно фінансується донорами й глядачами, а також доходами від продажу реклами.

Місія медіа — пояснювати, що насправді важливо, і створювати на своїх платформах майданчик для дискусій людей різних думок і поглядів.

Отже, ти можеш стати стажером, якщо:

🔥 розділяєш цінності hromadske;

🔥 розумієшся на медіа;

🔥 умієш швидко вчитися.

Відділ маркетингу в результаті прийме трьох інтернів, яких навчить продавати рекламу в медіа. Стажування триватиме з жовтня по грудень, тож поспіши взяти участь у конкурсі! Твоя співпраця з hromadske оплачуватиметься (сума залежатиме від результатів співбесіди).

А найкрутіше, що, як старатимешся, зможеш із січня залишитися в команді організації вже як повноцінний, невід’ємний працівник! hromadske планує прийняти двох із трьох стажерів.

Тож чого чекати? Зміни український медіапростір на краще! Допомагай просувати незалежну журналістику — читай подробиці й надсилай резюме й мотиваційний лист на на пошту👉 hr@hromadske.ua Щасти тобі!

Подбай про саморозвиток з блогом STUD-POINT🧡:

7 фільмів для твого успішного завтра

Дистанційна робота: тенденції і поради

Зміни починаються з тебе: волонтерство в Україні

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email