Я хочу знати англійську, де навчитись?

Безліч безкоштовних онлайн-курсів, вебінари з топовими спікерами, школи з індивідуальними уроками оточують кожного, хто прагне вивчити англійську мову. Втратити розуміння, що обрати є у всіх, але ми точно знаємо як з цим впоратись. Ми підготували добірку кращих шкіл з корисним контентом, який візьме з вашої кишені пару купюр, але звичайно по суті. І для любителів споживати інформацію у соціальних мережах кілька блогерів та сторінок, де все доступно і зрозуміло.

Де навчитись?

EnglishDom. Сервіс, де ви зможете по максимуму дізнатися як вивчити англійську мову в інтернеті. Школа дозволяє обрати уроки у Skype в зручний для вас час. Також індивідуальні заняття з викладачем, додаткові матеріали і тести в соціальних мережах та на їхньому Ютуб-каналі. І навіть, якщо ви нуль в англійській, тут ви зможете підібрати для себе курс потрібного рівня та мети.

Friendsschool. Крутий сайт для вивчення англійської, проте охоплює понад 8 іноземних мов. І колоритна лексика, і практичні завдання, і спілкування з носіями мови та ще й зручні уроки в Skype. Корисні матеріали поділені за категоріями, де дитина, студент, іноземець чи звичайний учень оберуть собі для душі. Усе доступно, зрозуміло і бюджетно, то чого ж зволікати?

English monsters. Курси англійської мови для неідеальних людей. Проводять онлайн та офлайн уроки, де за авторською методикою та монстрячою дисципліною навчають своїх учнів. У їхніх сторі в Інстаграмі не буває сумно, адже невідомі ідіоми чи реальні лайфхаки самі себе не вивчать! Ти ще досі не підписався/лась на їхній Instagram?

Кого подивитись?

Crown Academy of English. Тут усе про те, як вивчити англійську мову з британським акцентом. Канал на Ютубі веде викладач Ендрю, який має досвід у цілих 10 років, а це вже про щось говорить!  Ідіоми, лексика, навички читання, правильна вимова та багато іншого крутого контенту.

Go Natural English. Канал, де долають розмовні бар’єри з американською англійською. Більшість занять спрямовані на ваше мовлення: правильність та гармонійність.

Хочу додаток, який обрати?

Duolingo. Когось на цьому моменті може тригернути, але спокійно, цей додаток реально незамінний. У ньому максимальний вибір мов, які можна вивчати, плюшки за щоденні вправи, можливість обрати платну підписку та навчатися ще краще. У будь-якому випадку Native speaker з ним ви не станете, але необхідні основи точно отримаєте. 

Ми впевнені, що наша аудиторія прагне розвиватись та ніколи не стоїть на місці, а додати до своїх Soft skills якусь іноземну мову означає відкрити перед собою двері до професії мрії. Не зволікай, починати ніколи не пізно!

Читайте також: Емоційне вигорання: що робити, коли ресурсу нуль

Авторка: Перчун Анна

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Вкажіть платника