Як провести студентські роки з користю

Не секрет, що студентські роки — надзвичайно важливий етап у житті кожної людини. STUD-POINT підготував поради, які точно допоможуть зробити цей час по-справжньому неймовірним та незабутнім!

Carpe diem – це вже як своєрідний «гімн» студентського життя. Принцип встигнути все у студентські роки здається неможливим? Особливо, коли домашки в університеті – купа, а знайти час для себе коханого іноді надзвичайно складно.

Отож, ми підготували для вас лайфхаки, які точно допоможуть зробити студентські роки незабутніми!💃

🔸Будьте активними
Причому це стосується не лише відповідей на парах, як ви розумієте:)
Долучайтеся до діяльності студентського самоврядування, беріть участь у концертах, клубах та наукових заходах🔥 Окрім прокачки скілів, на додачу ви ще й познайомитися з новими людьми у своєму ЗВО (ну і додаткові бали ніхто не відміняв)

🔸Плануйте час
У вас точно не вийде зробити студентські роки крутими, якщо ви неправильно розпоряджаєтеся своїм часом. Плануйте день так, щоб був час і на домашку, і на друзів, і на хобі та приємності🕘

🔸Будьте товариськими
Можливо, це звучатиме трохи банально, але все ж: навчання в університеті — це в першу чергу спілкування. Думаю не варто нагадувати, що класні стосунки із одногрупниками точно стануть бонусом у житті

🔸Життя поза університетом існує
Так, уявіть собі! Раджу долучитися до діяльності різних студентських організацій, наприклад AIESEС, ФРІ, УАЛ і тд.
Вони точно допоможуть завести нові знайомства та прокачають ваші скіли⚡️

🔸 Подорожуйте
В умовах пандемії виїхати закордон стало досить великим квестом, але раджу не засмучуватися: Україна має, чим вас здивувати! До того ж, подорожі Україною – це дешево, особливо для студентів(у нас є студентські квитки). Користуйтеся нагодою, збирайте друзів чи одногрупників докупи, і вперед, підкорюйте різні куточки України

🔸Виходьте із зони комфорту
Можливо, ви чули це вже тисячу разів. Але факт є факт: все найцікавіше починається там, де закінчується ваша зона комфорту. Вона гальмує усі процеси, тож не піддавайтеся її впливу. Подумайте наступного разу, перед тим як відмовляти комусь у прогулянці, чи не брати участі в крутому івенті лише через страх.

🔸Поєднуйте навчання з роботою
Порада, яка допомогла тисячам таких же студентів, як ви. Знайдіть роботу за спеціальністю чи просто до душі, поєднуйте корисне з цікавими, і вперед, підкорювати нові вершини. Робота дає змогу набути важливого досвіду, а також сприяє кращому засвоєнню матеріалу в університеті (так, уявіть собі!), оскільки ви можете застосувати на практиці щойно вивчений матеріал

Отож, робіть свої студентські роки незабутніми, не обмежуйте себе ні в чому, ну і звісно ж не концентруйтеся виключно на навчанні.

Р. S. Для тих, кого зацікавив останній пункт(а я впевнена, що таких багато), є хороша новина: STUD-POINT організовує STUD-FEST «IMPULSE», який допоможе вам запустити свою кар’єру вже зараз!
Реєструйтеся за посиланням.

Нещодавно STUD-POINT випустив статтю про мотивацію від Стіва Джобса. Стане у нагоді всім! Дізнавайся більше тут.

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Вкажіть платника