Як влаштуватись на роботу мрії під час Ярмарки Вакансій?

Уже цілих 9 років команда Stud-Point організовує унікальну можливість для студентів: отримати стажування і роботу у найпрестижніших міжнародних та вітчизняних компаніях. За статистикою, 85% учасників нашого івенту знаходять тут свою першу роботу і залишаються задоволеними. І хоча ці дані суупер позитивні, нас цікавлять інші 15%. Все-таки на Ярмарці кожен має однакові можливості, та хтось отримує роботу, а хтось ні. Чому так відбувається?

 

Ми проаналізували дії людей, які вийшли з порожніми руками після ЯВ і готові розповісти вам, як НЕ слід брати участь у цьому івенті, якщо справді хочете влаштуватись на роботу.

 

ТОП-7 помилок на Ярмарці Вакансій:

  1. Відсутність чіткого плану дій. Перед початком заходу ми завжди радимо ознайомитись зі списком роботодавців і визначити для себе хоча б кілька основних, з якими обов’язково потрібно завести розмову і познайомитись.
  2. Неготовність відповісти на питання HR та розповісти про свій попередній досвід, навички і знання. На Ярмарці Вакансій компанії часто готові одразу провести співбесіду для майбутніх працівників, тож студенти, які готові на це – будуть мати пріоритет.
  3. Невміння складати резюме та писати мотиваційний лист. Якщо є можливість, можна одразу приходити на Ярмарку з готовим резюме у кілька екземплярів – це полегшить роботу і вам, і компаніям. Та якщо такої можливості не було раніше – ви можете так і на івенті все написати. Деякі роботодавці навіть мають готові анкети. Головне вміти їх правильно заповнювати.
  4. Розсіяність. Будемо відвертими, деякі студенти приходять до нас лише заради смачної кави та розіграшів. Та робота сама себе не знайде, правда ж?) Дивимось пункт 1 і плануємо собі час – наприклад, по 10 хвилин на кожну компанію і тоді за кавою:)
  5. Нехтування програмою заходу. На Ярмарці не тільки представлені різні компанії, а й мега-корисні тренінги з крутими спікерами, які можна відвідати абсолютно безкоштовно! Не варто втрачати таку цінну можливість отримати нові знання.
  6. Страх відмови. Його відчувають усі люди, а молоді студенти без досвіду роботи – вдвічі більше. Коли ви боїтесь підійти до юридичної компанії і спитати, чи не потрібні їм часом дизайнери чи айтішники – керуйтесь принципом: будь-який рух – завжди краще, ніж застій на місці. Можливо вам відмовлять, а можливо, ви отримаєте роботу мрії. Це однозначно варте того, аби ризикнути!
  7. Небажання працювати безкоштовно. Більшість компаній на початку пропонують студентам стажування, яке доволі часто не оплачується. Чомусь на цьому етапі половина охочих працювати відсіюється:( Ми часто забуваємо, що на стажуванні наша оплата – це нові знання, досвід, можливість відчути сферу зсередини, отримати корисні знайомства та контакти, і врешті-решт, влаштуватись на цю ж роботу після завершення терміну стажування.

 

Беріть ці сім простих пунктів до уваги, приходіть на Ярмарку Вакансій у своєму місті та отримайте за один день роботу мрії!

Ми віримо у вас ♥

 

Автор статті: Ярина Паславська

 

Поділитися:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram