Зустрічають за резюме… | STUD-POINT

Blog

Зустрічають за резюме…

Привіт, друже! Якщо ти читаєш цю статтю, то ти ,напевно, саме на шляху до здобуття роботи своєї мрії.

Перший крок на цьому шляху, звичайно, створення резюме. Резюме або, як його ще модно називати CV, це перше, на що звертає увагу будь-який роботодавець і шансу справити перше враження вдруге вже не буде.

Саме тому ми вирішили допомогти тобі і зібрали у цій статті найголовніше, що тобі потрібно знати при його складенні:Чесність. Резюме ,навіть якщо ти хочеш справити краще враження, має бути чесним. Бо, по-перше, це легко виявити. А по-друге, як результат на тебе можуть покласти обов’язки, які ти не здатен виконати.

Наявність усіх необхідних даних. Так, звичайно резюме варто складати під кожну окрему вакансію, але існує перелік обов’язкових елементів у складі резюме:

• Посада
• Контактні дані
• Досвід роботи
• Освіта
• Професійні навички
• Підходяще фото. Тут без коментарів:)

Особисті навички. У цій графі варто позбавлятися кліше, краще написати, чим саме ти можеш бути корисним компанії, аніж використовувати незмінні «відповідальний, комунікабельний…» тощо.

Лаконічність. Оптимальний розмір резюме – 1 сторінка. І ця сторінка має бути читабельною, тобто варто додержуватися форматування, стислості формулювання, абзаців, і, звичайно грамотність та відсутність друкарських помилок – це +100 до карми і шанс на те, що резюме взагалі буде розглянуто.

Бажана заробітна плата і графік роботи. Варто вказати, при якому графіку ти готовий або не готовий працювати. Якщо ти не впевнений у розмірі з/п, краще скористайся статистичними даними щодо середньої зарплати в цій сфері.

Соціальні мережі. Якщо ти активний користувач соц.мереж і не соромишся своїх сторіз – сміливо додавай посилання на свої сторінки у резюме. Більшість роботодавців зізнаються, що самі переглядають сторінки потенційних робітників у Інтернеті.

Не має зайвого. Резюме це не автобіографія, варто замовчати особисті подробиці. Також зайвим буде вказування нерелевантного досвіду та застарілих навичок.

Існує ще багато моментів та деталей стосовно складання резюме, та ми постаралися виділити основне та найактуальніше.

Приходь на STUD-FEST «Impulse» і почни будувати успішну кар’єру разом з нами!

Автор: Ніка Мусаєва

Related Posts


25.09.2020

STUD-POINT запартнерився з Київстар та Microsoft

Компанія Київстар вже вп’яте проводить онлайн-курс Big Data School для студентів, програмістів, аналітиків, любителів аналізу великих даних, IT-спеціалістів, авторів технологічних стартапів та всіх, кому цікавий світ Big Data та Data Science. Цьогорічний набір – особливий, бо цього разу Київстар проводить Big Data School вперше за підтримки партнерів - Microsoft Україна та компанії STUD-POINT. “Для STUD-POINT

21.09.2020

Випускники Finance&Audit school визначили ТОП-3 спікера

Учасники проєкту Finance&Audit визначили ТОП-3 спікера школи.