Міжнародний ІТ кейс-чемпіонат від НТУ «ХПІ»

Міжнародний ІТ кейс-чемпіонат від НТУ «ХПІ»

Завдання чемпіонату

Чемпіонат відбувся з 12.02 до 01.03.2023 року в режимі онлайн на платформі Telegram. Завдання для учасників підготував співорганізатор змагання — американська маркетингова компанія Whales Ventures. Команди розробляли концепцію мобільного застосунку для покращення клієнтського досвіду та збільшення прибутку мережі американських кінотеатрів AMC Theatres.

НТУ «ХПІ» став першим закладом вищої освіти, який надав можливість навчитися вирішувати кейси студентам з різних університетів. Зареєструвалося 79 студентів, з них взяли участь 64 студенти багатьох спеціальностей: економіка, ІТ, соціологія та інші, організувавши 25 команд. У фіналі змагалися 7 команд, які оцінювалися за такими критеріями: доступність, обґрунтування ідеї, креативність та практичність рішення, а також візуальне представлення результатів. У фінал було надано шістнадцять різних рішень. І це дуже добрий результат, враховуючи, що це перший досвід участі у такому чемпіонаті.

Переможці

За підсумками чемпіонату три призові місця зайняли:

1 місце — Big Business (Марія Гуртова НТУ «ХПІ», Ольга Коваленко НТУ «ХПІ», Надія Калиновська НТУ «ХПІ»).

2 місце — Financial Dream (Анастасія Левченко НТУ «ХПІ», Анна Бартощук ЗНУ).

3 місце — Аі (Валерія Тарасенко НТУ «ХПІ»).

Учасники першого міжнародного кросуніверситетського IT кейс-чемпіонату отримали сертифікати, павербанки та менторство компанії Whales Ventures, фіналісти одержали рекомендаційні листи від Whales Ventures, а переможці виграли ще й по 5000 гривень.

Авторка програми

Чемпіонат було організовано за авторською пілотною програмою доцентки кафедри «Системи інформації ім. В.О. Кравця» НТУ «ХПІ» Ганни Заволодько. Назва програми: «Навчання процедурі проходження кейс-чемпіонатів із використанням ігрових методик та психологів у режимі онлайн». Як зауважили учасники, основна мета такого змагання — розвинути навички роботи в команді, критичне мислення та навчитися вирішувати кейс, що буде корисним для подальшої кар’єри в IT бізнесі.

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email