ЩОРІЧНИЙ ФОРУМ ДЛЯ HR-СПЕЦІАЛІСТІВ

HR-POINT 2023

Тренди рекрутингу в умовах повномасштабної війни, способи ефективного залучення молодих талантів у компанії, успішні кейси побудови бренду роботодавця та найсвіжіші прогнози ринку праці на 2023 рік.

Коли? 16 лютого 2023, 14:00-18:30

Де? Онлайн

HR-POINT ЦЕ

КОМ’ЮНІТІ ЕКСПЕРТІВ

Івент без випадкових людей. Спікери, учасники, гості — кращі HR-спеціалісти та експерти зі сфери рекрутингу й розвитку employer branding.

КОНТЕНТ ВІД ПРОФІ

Запрошуємо кращих, щоб проаналізувати тенденції й тренди ринку праці в умовах великої війни, надихнутися успішними кейсами та дізнатися нові методи залучення молодих талантів.

ЗНАЙОМСТВА ТА НЕТВОРКIНГ

Ми модеруємо форум так, аби замість незручного мовчання лунало палке обговорення. Знайомтеся з колегами й обмінюйтеся контактами для корисної комунікації та взаємодопомоги.

НА ФОРУМІ ВИ:

СКЛАДЕТЕ ПЛАН ДІЙ НА 2023 РІК

Спікери форуму поділяться найсвіжішою аналітикою ринку праці та дадуть рекомендації щодо ефективних методик залучення талантів у 2023 році.

СТАНЕТЕ ЧАСТИНОЮ КОМ’ЮНІТІ

Це ваша можливість познайомитися зі 100+ HR-спеціалістами провідних українських компаній, успішно розвивають бренд роботодавця в умовах війни, та перейняти досвід, аби потім застосувати ефективні формати у своїй роботі.

ЗНАЙДЕТЕ ОДНОДУМЦІВ

Інсайтами та вдалими кейсами поділяться HR-директори й бізнес-партнери кращих компаній України, експерти відомих job-порталів, аналітичних центрів та інших впливових організацій.

ПОПРАЦЮЄТЕ З ФОКУС-ГРУПОЮ СТУДЕНТІВ

Запрошуємо 10-15 студентів з різних університетів країни та проводимо асесмент, під час якого роботодавці мають змогу вивчити запити молоді й з’ясувати, якою вони бачать компанію та роботу мрії.

ЯК ЦЕ БУЛО В МИНУЛІ РАЗИ

Створюємо 1 000 000 успішних кар’єрних історій разом!

ПРО ОРГАНІЗАТОРІВ:

STUD-POINT — центр талантів, що об’єднує талановиту молодь та кращих роботодавців України. Створюємо освітні проєкти для джунів та допомагаємо компаніям розвивати бренд роботодавця.

20+ кар’єрних подій на рік

10+ років досвіду роботи зі студентами

700+ компаній-роботодавців

135 000+ цільової аудиторії

РЕЙТИНГ «ТОП 25 РОБОТОДАВЦІВ, ВІДКРИТИХ ДЛЯ ТАЛАНТІВ ДО 25 РОКІВ»

Щороку STUD-POINT відзначає 25 компаній України, що співпрацюють з молоддю до 25 років: організовують освітні івенти, беруть участь у кар’єрних подіях, запрошують на стажування та роботу. 

Мета премії — сприяти розвитку бренду роботодавця та мотивувати компанії ще більше комунікувати з молодими талантами та залучати їх до команди кращих.

Інфопартнери проєкту

Залишились питання ?

Надсилайте  у наш телеграм бот і ми обов’язково вам допоможемо