Безкоштовні Відеокурси від STUD-POINT

Команда STUD-POINT вважає, що першочергово треба любити себе: прагнути саморозвитку, ставити довгострокові цілі і завжди хотіти більшого. А щоб турбота про своє «Я» була максимально приємною, ми зробили наші курси безкоштовними!

Впізнаєш себе в цих історіях?

емодзі

Хочу податися на круте стажування, але розумію, що мені бракує знань про маркетинг. Що робити? Я не встигну прочитати 50 книжок…

емодзі

Ще вчора всі слідкували за блогерами-мільйонниками, а сьогодні мені кажуть, що працювати треба з інфлюенсерами. Як швидко й ефективно оновити знання у діджиталі?

емодзі

Розумію, що хочу мати ще одну спеціальність. Думаю спробувати себе у рекрутингу, але де знайти курс не за всі гроші світу?

Актуальні курси

Знайомся з програмою свого курсу (а вона дуже насичена) і починай отримувати найгарячіші знання. А там вже й робота мрії не за горами!

кого ми навчаємо

відеокурс сейлз менеджер

Менеджер з продажу — дуже популярна нині професія. Кожна компанія, що надає послуги, має у своєму штаті менеджерів з продажу. Тому цей курс однозначно підійде для людей, які мріють про активну роботу та постійний розвиток.

Відеокурс DIGITAL SCHOOL

DIGITAL SCHOOL

Діджитал маркетинг сьогодні активно набирає популярність. Людям, які працюють у традиційному маркетингу дуже легко перейти в новий формат онлайн-маркетингу. Безкоштовний курс від STUD-POINT з легкістю опанує й новачок у сфері маркетингу. Головне мати непереборне бажання розвиватись! Запевняємо, що навчання на цьому курсі буде цікавим, корисним та подарує вам неймовірний результат уже з перших лекцій.

Відеокурс SOFT SKILLS IT SCHOOL

SOFT SKILLS IT SCHOOL

Сучасний світ дуже швидко змінюється. Сфера IT не стала винятком. Ще донедавна найважливішими лишались hard skills айтівців. Проте роботодавці швидко зрозуміли, що працівники, які мають розвинені софт скіли, є набагато продуктивнішими та ефективнішими. До того ж soft skills допомагають не лише у роботі, але й у буденному житті. Проте існують й інші причини розвивати та постійно вдосконалювати м’які навички. 

Відеокурс MARKETING & PR SCHOOL

MARKETING & PR SCHOOL

Курс з маркетингу від STUD-POINT створений для того, щоб закохатися у цю сферу та збагатити своє резюме новими неймовірними кейсами. Наш безкоштовний відеокурс з маркетингу познайомить вас як з основами професії, так і заглибить у цікаві нюанси цієї сфери. Тому онлайн-курс однозначно підходить новачкам, тим, хто лише хоче зрозуміти, чи його це сфера й тим, хто уже розпочав свою кар’єру у сфері просування товарів.

Відеокурс FINANCE & AUDIT SCHOOL

Цей онлайн-курс допоможе вам удосконалити свої знання та навички або ж зрозуміти, чи варто вам продовжувати рухатись в цьому напрямі. Окрім того, самоосвіта та різноманітні відеокурси є важливими для пошуку роботи. Адже ви з легкістю можете записати їх у своє резюме. Також на безкоштовному курсі ви можете знайти актуальні вакансії та цікаві стажування!

Відеокурс HR & RECRUITMENT SCHOOL

HR & RECRUITMENT SCHOOL

Онлайн-інтенсив допоможе здобути усі основні знання та навички для успішної роботи у сфері HR та рекрутингу. Найкращі спеціалісти провідних компаній України допоможуть вам опанувати наступні напрями: 

  • HR-департаменти
  • Співбесіда
  • HR-стратегії
  • Рекрутинг
  • Адаптація та робота зі штатом
відеокурс PM & LEADER SCHOOL

PM & LEADER SCHOOL

Кожна лекція безкоштовного онлайн-курсу PM & leader school розкриває окрему тему проєктної діяльності. Отже, за 20 лекцій ви зможете цілком осягнути як основи, так і найскладніші аспекти професії проджект-менеджера. Топові спікери на практичних прикладах розкажуть, у чому полягає успішне управління та на що потрібно звертати увагу під час координації команди.

Відеокурс STARTUP SCHOOL

Багатьом здається, що стартапи — це непопулярна сфера, де неможливо досягти успіху. Але це далеко не так! Сьогодні молодь часто запускає стартап-проєкти, які надалі перетворюються в успішні бізнеси. Аби з вашою ідеєю відбулось так само, потрібно володіти певними знаннями з менеджменту, фінансів та аналітики.

Чому нам не лише можна, а й потрібно довіряти

Вигідна пропозиція

VIDEO COURSES by STUD-POINT

2 відеокурси
900 грн

Щоб мати варіант про запас і потім не поневірятися

VIDEO COURSE by STUD-POINT

3 відеокурси
1100 грн

Справжня знахідка для кар’єрних пікаперів

Як з нами зв’язатися

Купити будь-який відеокурс ви можете у нас на сайті у кілька кліків:

Оберіть цікавий вам відеокурс

Отримуйте доступ до усіх матеріалів

Сплатіть на сайті

Отримуйте доступ до усіх матеріалів

Переваги вiдеокурсів вiд STUD-POINT:

6 напрямів: HR, діджитал, маркетинг, фінанси й аудит, проджект-менеджмент, стартап

доступна ціна, бо наша мета – дати тобі поштовх до отримання джоб-офферу мрії

безкоштовне вивчення англійської мови на онлайн-платформі EnglishDom протягом 6 місяців

лекції від топових спікерів кращих компаній, серед яких Genesis, Philip Morris, L’Oreal, Київстар

Мета STUD-POINT – це

створити 1 000 000 успішних кар’єрних історій та допомогти стартувати кар’єру вдало.

Саме тому наші ціни дуууже студентські, а освітні курси – якісні і тільки з актуальною інфою.

Вкажіть платника

Вкажіть платника