Чому джуну варто працювати у фармацевтичній компанії «Дарниця»: ТОП-8 причин

Євгеній Гончаренко

Євгеній Гончаренко

Пише про освіту, соцмережі та технології
Якщо ти студент, який вивчає фармацевтику, хімію або медицину, то, вочевидь, не раз ловив себе на думці, як влаштуватися на роботу або пройти стажування за спеціальністю. Відомі компанії здаються недосяжними, в резюме, окрім практики, писати нічого, ще й батьки постійно набридають питаннями «ну, коли ж?». У цій статті ми спробуємо розібратися, яким чином можна потрапити в одну з найінноваційніших фармацевтичних компаній України – у «Дарницю». І, звісно, з’ясуємо, чому там варто будувати свою кар’єру. Поїхали!

Почнемо, як-то кажуть, з короткого лікбезу. Історія «Дарниці» почалася понад 90 років тому, у 1930-му. Компанії довелося пройти складний шлях, аби заслужити суцільну довіру і стати на одну ланку зі світовими фармацевтичними виробниками. Тут немає перебільшення – за технологіями, рівнем оснащення виробництва та якістю продукції «Дарниця» відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Сьогодні вона є найбільшим виробником лікарських засобів в Україні. Аби зрозуміти масштаби, пояснимо: кожен сьомий лікарський засіб в українській аптеці виготовляє саме ця компанія. Завод виробляє близько 170 брендів, які представлені в 16 країнах світу. Таблетки, капсули, креми, мазі, спреї та розчини – загалом 15 лікарських форм. 

Аби забезпечити такі масштаби, у компанії працює 1000+ кваліфікованих фахівців різних професій: хіміки, мікробіологи, техніки, технологи, бухгалтери, менеджери з продажів, IT-фахівці, фінансисти, юристи, лаборанти, фахівці з регуляторних питань тощо. Щодня вони займаються дослідженнями, розробкою, виробництвом та розповсюдженням лікарських засобів, щоб покращити якість життя і здоров’я людей.

Як почати працювати в «Дарниці»? І чи реально прийти в компанію такого рівня без досвіду?

Так, реально. Не варто думати, що в фармацевтиці працюють лише гуру з 30-річним стажем. В «Дарниці» розуміють важливість залучення в команду джунів, молоді та нещодавніх випускників, а тому з року в рік створюють дедалі більше кар’єрних можливостей. Від тебе потрібна профільна освіта, розуміння своєї справи, відчуття відповідальності, ініціативність та готовність вчитися.

Просто зараз «Дарниця» шукає хіміка у відділ фармацевтичних розробок, який буде проводити кількісний хімічний аналіз, та хіміка відділу контролю якості, який займатиметься фармако-технологічними випробуваннями.

Як відгукнутись на вакансію?
  • В описі кожної вакансії ти знайдеш адресу електронної пошти. Надішли на неї своє резюме і наберись терпіння. Зазвичай рекрутери «Дарниці» відповідають кандидатам протягом тижня, однак бувають випадки, коли вакансія чи відгук потребує більше часу для обробки. Тож keep calm and just wait!
  • Наступний етап – співбесіда. Вона потрібна, щоб познайомитися ближче та зрозуміти, наскільки ти підходиш роботодавцю, а роботодавець – тобі.
  • Далі – тестове завдання (за потреби). Це ще одна можливість оцінити, наскільки тобі буде цікаво працювати в компанії. В «Дарниці» не рецензують та не оплачують тестові завдання, а от фідбек 100% дають.
  • І останній крок – підсумкова зустріч з керівником та/або командою, на якій ти можеш поставити свої питання, поспілкуватися з колегами та дізнатися більше про завдання, які будеш виконувати.

Чому працювати в «Дарниці» – круто? І як тут з корпоративною культурою?

Причина 1. Працевлаштовують офіційно і сплачують «білу» зарплатню. Це означає, що ти матимеш повний соціальний пакет та не ухилятимешся від податків.

Причина 2. Тут з повагою ставляться до життя поза роботою, тож work-life balance тут є одним з найважливіших принципів.

Причина 3. Дбають про професійний розвиток своїх людей. В компанії існує багаторівнева освітня система: відкриті тренінги та освітні курси за різними напрямами, дистанційний освітній портал, корпоративна бібліотека та навіть навчання у Harvard Medical School.

Причина 4. Сповідують принцип «extreme ownership». Кожен співробітник відповідає за результат усієї команди і постійно прагне досягати більшого настільки, ніби він є власником компанії.

Причина 5. Піклуються про твоє здоров’я, а тому всі співробітники компанії є учасниками програми добровільного медичного страхування.  

Причина 6. Комунікують у власній соціальній мережі під назвою Workplace. Уяви, як зручно, коли робочі чати не змішуються в одну купу з особистими.

Причина 7. Кожен другий стажер отримує постійну роботу в «Дарниці». То як, тепер не будеш сумніватися у своїх силах?

Причина 8. Тут виховують амбітних лідерів. У компанії вважають, чим сміливішими є твої цілі, тим більшим стає шанс їх досягти.

Щоб завжди бути в курсі актуальних вакансій, радимо зберегти кар’єрну сторінку компанії.

І нехай щастить на співбесіді!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю