Почнемо, як-то кажуть, з короткого лікбезу. Історія «Дарниці» почалася понад 90 років тому, у 1930-му. Компанії довелося пройти складний шлях, аби заслужити суцільну довіру і стати на одну ланку зі світовими фармацевтичними виробниками. Тут немає перебільшення – за технологіями, рівнем оснащення виробництва та якістю продукції «Дарниця» відповідає найвищим міжнародним стандартам.
Сьогодні вона є найбільшим виробником лікарських засобів в Україні. Аби зрозуміти масштаби, пояснимо: кожен сьомий лікарський засіб в українській аптеці виготовляє саме ця компанія. Завод виробляє близько 170 брендів, які представлені в 16 країнах світу. Таблетки, капсули, креми, мазі, спреї та розчини – загалом 15 лікарських форм.
Аби забезпечити такі масштаби, у компанії працює 1000+ кваліфікованих фахівців різних професій: хіміки, мікробіологи, техніки, технологи, бухгалтери, менеджери з продажів, IT-фахівці, фінансисти, юристи, лаборанти, фахівці з регуляторних питань тощо. Щодня вони займаються дослідженнями, розробкою, виробництвом та розповсюдженням лікарських засобів, щоб покращити якість життя і здоров’я людей.
Як почати працювати в «Дарниці»? І чи реально прийти в компанію такого рівня без досвіду?
Так, реально. Не варто думати, що в фармацевтиці працюють лише гуру з 30-річним стажем. В «Дарниці» розуміють важливість залучення в команду джунів, молоді та нещодавніх випускників, а тому з року в рік створюють дедалі більше кар’єрних можливостей. Від тебе потрібна профільна освіта, розуміння своєї справи, відчуття відповідальності, ініціативність та готовність вчитися.
Просто зараз «Дарниця» шукає хіміка у відділ фармацевтичних розробок, який буде проводити кількісний хімічний аналіз, та хіміка відділу контролю якості, який займатиметься фармако-технологічними випробуваннями.
Як відгукнутись на вакансію?
- В описі кожної вакансії ти знайдеш адресу електронної пошти. Надішли на неї своє резюме і наберись терпіння. Зазвичай рекрутери «Дарниці» відповідають кандидатам протягом тижня, однак бувають випадки, коли вакансія чи відгук потребує більше часу для обробки. Тож keep calm and just wait!
- Наступний етап – співбесіда. Вона потрібна, щоб познайомитися ближче та зрозуміти, наскільки ти підходиш роботодавцю, а роботодавець – тобі.
- Далі – тестове завдання (за потреби). Це ще одна можливість оцінити, наскільки тобі буде цікаво працювати в компанії. В «Дарниці» не рецензують та не оплачують тестові завдання, а от фідбек 100% дають.
- І останній крок – підсумкова зустріч з керівником та/або командою, на якій ти можеш поставити свої питання, поспілкуватися з колегами та дізнатися більше про завдання, які будеш виконувати.
Чому працювати в «Дарниці» – круто? І як тут з корпоративною культурою?
Причина 1. Працевлаштовують офіційно і сплачують «білу» зарплатню. Це означає, що ти матимеш повний соціальний пакет та не ухилятимешся від податків.
Причина 2. Тут з повагою ставляться до життя поза роботою, тож work-life balance тут є одним з найважливіших принципів.
Причина 3. Дбають про професійний розвиток своїх людей. В компанії існує багаторівнева освітня система: відкриті тренінги та освітні курси за різними напрямами, дистанційний освітній портал, корпоративна бібліотека та навіть навчання у Harvard Medical School.
Причина 4. Сповідують принцип «extreme ownership». Кожен співробітник відповідає за результат усієї команди і постійно прагне досягати більшого настільки, ніби він є власником компанії.
Причина 5. Піклуються про твоє здоров’я, а тому всі співробітники компанії є учасниками програми добровільного медичного страхування.
Причина 6. Комунікують у власній соціальній мережі під назвою Workplace. Уяви, як зручно, коли робочі чати не змішуються в одну купу з особистими.
Причина 7. Кожен другий стажер отримує постійну роботу в «Дарниці». То як, тепер не будеш сумніватися у своїх силах?
Причина 8. Тут виховують амбітних лідерів. У компанії вважають, чим сміливішими є твої цілі, тим більшим стає шанс їх досягти.
Щоб завжди бути в курсі актуальних вакансій, радимо зберегти кар’єрну сторінку компанії.
І нехай щастить на співбесіді!