Як продуктова ІТ-компанія Genesis працює під час війни

Для країни початок повномасштабної російсько-української війни став справжнім викликом. У нашому житті змінилося майже все: від роботи до повсякденних рутинних справ. STUD-POINT починає досліджувати, як топові українські компанії адаптуються до нових реалій і чи може зараз джун стати частиною їхньої команди. Стартуємо з продуктової ІТ-компанії Genesis. 

Genesis – одна з найбільших ІТ-компаній в Україні з понад 1500 співробітниками в п’яти країнах світу. Тут створюють продукти для 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця.

Як Genesis готувався до можливого вторгнення в Україну

Компанія належить до тих бізнесів, які готували план дій на випадок війни. Команда розглянула кілька можливих сценаріїв розвитку подій, обговорила їх з усіма співробітниками та продумала план евакуації. Як тільки щось почнеться, працівники матимуть змогу виїхати на захід України або ж у Європу. У Genesis до останнього сподівались, що ці розмови залишаться просто розмовами, однак підготовка виявилась недаремною.  

У день початку війни – 24 лютого – всі діяли за чітким планом екстреного реагування. Це дало змогу швидко ухвалювати рішення та бути на зв’язку з командою, щоб оперативно евакуювати її в безпечніші місця. Перш за все допомогли виїхати співробітникам, які на той час знаходились в гарячих точках. 

Збереження та адаптація: як команда працює тепер

Зараз усі працюють віддалено з різних міст і селищ на заході України та в Європі. Зокрема, Genesis відкрив офіс у Варшаві (Польща). Це тимчасове рівшення в межах екстреного плану компанії. Частина адмінкоманди лишилася в Києві за власним бажанням. 

Як продуктова ІТ-компанія Genesis працює під час війни
Genesis та партнерські компанії

Команди проєктів і партнерських компаній Genesis продовжують отримувати зарплату вчасно й у повному обсязі. Виплати отримують й ті співробітники, які пішли в ЗСУ або тероборону. Якщо хтось з працівників має додаткові потреби, повідомляє про це своєму керівнику і швидко отримує допомогу. 

Турбуються у компанії і про емоційний стан своїх людей. За індивідуальним запитом кожен може отримати психологічну допомогу. Потрохи у життя працівників повертають спорт, зокрема, йогу онлайн. Також дбають про розвиток скілів – організовують лекції про бізнес і розвиток України після перемоги. 

Що Genesis робить для нашої перемоги

Genesis не лише продовжує працювати і сплачувати податки для стабілізації економіки країни, а ще й «воює» на інформаційному фронті. Зокрема, HolyWater організували NFT-колаборацію з українськими митцями, щоб зібрати кошти на потреби Збройних сил України, PlantIn запустили email-розсилку на п’ять мільйонів користувачів з інформацією про події в Україні, AMO інформують закордонну аудиторію щодо російсько-української війни, а Boosters, Impulse, Lift розмістили банери на підтримку армії на головних сторінках застосунків.

Окрім цього, компанії та проєкти Genesis перерахували понад 16 мільйонів гривень на рахунки фонду «Повернись живим» та спеціальний держрахунок для підтримки ЗСУ. А ще – спрямували на допомогу країні в інших сферах понад три мільйони гривень.

Також компанія створила благодійний фонд Genesis for Ukraine для фінансування потреб співробітників, їхніх родичів і друзів, які вступили до лав ЗСУ і тероборони. Фонд шукає та закуповує спорядження, техніку, одяг, медичне обладнання, медикаменти й організовує доставку цих вантажів до різних локацій в Україні.

І наостанок гарні новини для української молоді – Genesis й надалі шукають молоді таланти у свою команду. Ділимося актуальними вакансіями:

Development

Marketing

Content

Other

Разом – до перемоги!

Поділитися:

Facebook
Telegram
Email

journalist1media@gmail.com

Запропонувати статтю