Харківський політехнічний інститут

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», заснований у 1885 році, акредитований за найвищим IV рівнем. В університеті діє 5 інститутів та 4 факультети денної форми навчання, центр заочного та дистанційного навчання, центр до університетської підготовки, факультет міжнародної освіти, міжгалузевий інститут післядипломної освіти, три науково-дослідних і проєктно-конструкторських інститути.

Посів 1 місце серед технічних та 3 місце серед всіх Університетів України за міжнародним рейтингом QS World University Rankings 2022.

0 +
студентів
0
спеціальностей
0
міжнародних программ
0 %
працевлаштування

Про університет

Сьогодні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» — найбільший вищий навчальний заклад України, один із найстаріших і найбільших технічних університетів світу. Університет працює і розвивається як кампус, в якому на одній території у 160 гектарів органічно поєднані умови для навчання та спорту, підвищення рівня культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку всього 50-тисячного колективу. Головною метою діяльності університету є підготовка висококваліфікованих фахівців і проведення наукових досліджень для «проривного» розвитку економіки України насамперед з таких пріоритетних напрямків:

Студентам

Університет має сучасну матеріально-технічну базу з розвиненою інфраструктурою, яка дозволяє не тільки забезпечити навчально-виховний процес, проведення наукових досліджень, але й забезпечувати студентів та викладачів житлом, оздоровлення та лікування співробітників та студентів.

Щотижня нова корисна інформація про кар’єрні можливості, вакансії, практики, стажування чекає на тебе на наших каналах у соцмережах.

Діє власний центр кар’єри для студентів, який влаштовує різноманітні заходи з працевлаштування для студентів НТУ “ХПІ”. Публікує вакансії, проводить ярмарок робочих місць та консультації.

В тебе буде можливість потрапити на наукову роботу, стажування, навчання та мовні курси за кордоном. Більше 300 студентських міжнародних виїздів на рік.

Коворкінги та креативні простори, міжнародне співробітництво, студентський стартап рух і багато іншого – все це вже є сьогодні. Втілюй свої креативні ідеї разом з молодими вченими та змінюй своє життя на 180 градусів!

Не знаєш, яку професію обрати?

Ми підготували для тебе корисні поради, які допоможуть отримати роботу мрії