Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Оде́ський націона́льний університе́т і́мені I. I. Ме́чникова — один з найстаріших закладів вищої освіти України, всесвітньо відомий класичний університет, розташований у м. Одесі. Має четвертий рівень акредитації.
+ 0
студентів
0
спеціальностей
0
міжнародних программ
0 %
працевлаштування

Про університет

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова – провідний науково-освітній центр сучасної України, перший вищий навчальний заклад в південному регіоні країни. Витоки університетської освіти на півдні України сягають початку ХІХ ст., а точніше 1817 року часу заснування знаменитого Рішельєвського ліцею. Виникнувши як закритий навчальний заклад для дворянських дітей, на початку третього десятиліття існування завдяки реформам попечителя Д. М. Княжевича ліцей за структурою і змістом освіти наблизився до університетської системи. Потужного імпульсу на шляху перетворення ліцею в університет надав відомий вчений М. І. Пирогов, що в середині 1850-х років перебував на посаді попечителя Одеської навчальної округи, а завершення процесу відбулося вже наступного десятиліття.

Студентам

Для проживання студентів створено студентське містечко з комфортабельними гуртожитками, комп’ютерними клубами, спортивним комплексом, їдальнями, кафе, танцювальними залами. Для оздоровлення університет має санаторій-профілакторій, оздоровчо-спортивні комплекси в Києві і на березі річки Дніпро.

Не знаєш, яку професію обрати?

Ми підготували для тебе корисні поради, які допоможуть отримати роботу мрії

партнери університету