VIDEO COURSE

STARTUP SCHOOL

Почни втілювати у життя проєкт своєї мрії лише за 29 лекцій! Startup school – інтенсивний курс у форматі вебінарів, який дасть тобі чітке розуміння, як правильно розпочати свою справу і вдало реалізувати власний проєкт або навіть відкрити топову компанію

ЦЕЙ КУРС ДЛЯ ТЕБЕ, ЯКЩО ТИ:​

іконка старту проєкту

хочеш відкрити власну справу, компанію чи стартап

іконка реалізації бізнес-ідеї

ставиш за мету розібратися, як з нуля реалізувати свою бізнес-ідею

іконка підприємництво

цікавишся підприємництвом та бізнесом

іконка практика

маєш теоретичні знання і шукаєш можливості прокачати практичні скіли

ЦЕЙ КУРС ДЛЯ ТЕБЕ, ЯКЩО ТИ:

Емоджі 1

хочеш відкрити власну справу, компанію чи стартап

ставиш за мету розібратися, як з нуля реалізувати свою бізнес-ідею

цікавишся підприємництвом та бізнесом

маєш теоретичні знання і шукаєш можливості прокачати практичні скіли

ЩО БУДЕ НА ВІДЕОКУРСІ?

іконка презентація

39 вебінарів у записі від кращих лекторів України

іконка ракета

доступ до закритого ком‘юніті та обмін досвідом

іконка комплексні знання

комплексні знання з маркетингу, фінансів, проджект-менеджменту, продажів

іконка бонус

приємний бонус — безкоштовне вивчення англійської мови

ТИ НАВЧИШСЯ:

✔️ керувати власним бізнесом з мінімальним бюджетом на старті;

✔️ будувати правильну стратегію розвитку свого проєкту;

✔️ наймати спеціалістів та складати фінансовий план;

✔️ використовувати інструменти маркетингу і правильно вести звітність.

ПРОГРАМА та спікери КУРСУ

Як виводити на ринок нові продукти

спікерка Ярка Хмарка

Ярка Хмарка​

лого hmara agency

Instagram marketing : створення особистого / бізнес бренду в соціальній мережі

спікерка STARTUP SCHOOL Олена Сергієнко

Олена Сергієнко

лого shche_

Стратегічний маркетинг. Створення маркетингового плану та побудова стратегії бренду на різних циклах розвитку

3 лекція

спікер STARTUP SCHOOL Олександр Антонов

Олександр Антонов ​

лого ДАРНИЦЯ

ПОЧИНАЙ НАВЧАННЯ ВЖЕ ЗАРАЗ
STARTUP SCHOOL​

Standart

550 грн​

Founder STUD-POINT Володимир Швець дає подвійну гарантію:

якщо протягом перших двох днів проєкту тобі не сподобається курс, ми повернемо оплату за участь без зайвих питань та намагань з’ясувати причину

ти отримаєш корисні ідеї, натхнення, практичний досвід та нових друзів

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Стартап — це інноваційний бізнес-проєкт, який тільки починає розвиватись на ринку. В основі стартапу завжди лежить нестандартний підхід, ризиковані рішення та круті ідеї. Саме це зацікавлює інвесторів та гарантує майбутню рентабельність проєкту. 

Багатьом здається, що стартапи — це непопулярна сфера, де неможливо досягти успіху. Але це далеко не так! Сьогодні молодь часто запускає стартап-проєкти, які надалі перетворюються в успішні бізнеси. Аби з вашою ідеєю відбулось так само, потрібно володіти певними знаннями з менеджменту, фінансів та аналітики. Саме тому ми й створили Startup School! Цей онлайн-курс чудово підійде вам якщо: 

 • Ви хочете  відкрити власну справу, компанію чи стартап
 • Ваша мета — розібратися, як з нуля реалізувати свою бізнес-ідею
 • Ви цікавитесь підприємництвом та бізнесом
 • Маєте теоретичні знання і шукаєте можливості прокачати практичні скіли проєктного менеджменту та планування бізнесу

Наповнення курсу доволі широке. На вас чекають 39 вебінарів з найрізноманітніших тем, які дозволять якомога глибше зануритися у тему створення стартапів. 

Усі лекції розбиті на 5 блоків: 

 • Стратегія 

Тут ви детально вивчите усі тонкощі маркетингу, брендингу та позиціонування. Спікери розкажуть, як створювати маркетинговий план, обрати правильну стратегію просування продукту. Також ви навчитеся робити маркетинговий аналіз та вирізнятись на фоні прямих конкурентів. 

 • Продажі 

У цьому блоці вся увага буде сконцентрована на інструментах та тонкощах роботи в сейлз-менеджменті. Ви навчитесь якісно презентувати свій продукт, брати участь у переговорах та оцінювати витрати на продажі. 

 • Формування команди 

Тут ви дізнаєтеся більше про сферу HR-менеджменту. Завдяки 6 лекціям з найкращими спеціалістами ви навчитесь створювати HR-стратегію, проводити якісні співбесіди та підбирати круті кадри для вашого проєкту. Завдяки цьому ви точно будете впевнені у своїй команді та професіоналізмі кожного її учасника.

 • Управління командою 

Завдяки лекціям з цієї теми ви навчитеся правильно організовувати робочі процеси, делегувати завдання та коректно визначати зони відповідальності у команді. Також розглянете принципи роботи у віддаленому режимі, навчитесь мотивувати та досягати неймовірного результату.

 • Управління фінансами 

Одна з найважливіших тем, яка стосується створення успішних стартапів. На лекціях ви дізнаєтеся, як складати фінансову модель бізнесу, планувати витрати та складати звітність. Окрім того, ви зрозумієте, як визначати показники успішності та ефективності вашого проєкту.

Курси від команди STUD-POINT є унікальними за своїм змістом та дуже доступними для молоді. Інформація, яку подають наші спікери, точно буде цікавою будь-яким спеціалістам незалежно від віку та попереднього досвіду роботи. 

Навчатись на онлайн-курсі Startup School можна за стандартним або преміум пакетом. Вони коштують 550 та 2700 грн відповідно. При виборі будь-якого ви гарантовано отримаєте якісну та повну інформацію про створення та реалізацію свого стартапу. 

Проте преміум пакет, окрім доступу до лекцій, закритого комьюніті, вивчення англійської та сертифіката, ви отримаєте наступні бонуси:

 • Окрім Startup School, ви зможете отримати доступ ще до 3 відеокурсів на вибір 
 • У вас буде можливість пройти кар‘єрну консультацію у досвідчених HR-менеджерів. На цій зустрічі ви розберете резюме та розплануєте подальші кроки для розвитку вашої успішної кар‘єри 
 • Ви зможете отримати рекомендаційний лист від команди STUD-POINT для свого резюме або портфоліо 

Наш онлайн-курс є так званою інструкцією, що допоможе створити успішний стартап, навіть без попереднього досвіду управління проєктами. Окрім якісної теорії та унікальної бази знань, наші лектори упродовж курсу пропонують тобі розв’язувати практичні кейси та виконувати цікаві вправи. 

Результат пізніше ви зможете обговорити з іншими студентами програми або напряму з лектором. Таким чином, ще впродовж навчання ви набираєтесь практичного досвіду, який значно полегшить вашу майбутню роботу зі стартапами. Упродовж навчання у вас вибудується чіткий алгоритм роботи, який підкріпиться відповідними навичками.